Jasnowidz Jackowski o pogodzie 2022. Czy nadejdzie zima stulecia?

26.07.2022 11:53
Jasnowidz Jackowski o pogodzie 2022. Czy nadejdzie zima stulecia? Fot. Bartosz Krupa/East News

Najbardziej znany jasnowidz w naszym kraju - Krzysztof Jackowski miał już wizję dotyczącą nadchodzącej zimy. Czy nadejdzie zima stulecia?

Polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita z Człuchowa pomagał w poszukiwaniach ponad 700 osób i w rozwiązywaniu ponad 1000 innych zagadek i tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, poszukiwanie zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz, przepowiedział pogodę na zimę 2022. Co nas czeka?

Tym razem Jackowski specjalnie dla czytelników Super Expressu przepowiedział, jaka będzie pogoda zimą 2022-2023. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy zmagamy się z kryzysem i brakiem surowców.

Polecamy

Zdaniem ogromnej ilości ekspertów nadchodzi najgorszy kryzys energetyczny od lat 70. Tegorocznej zimy w całej Europie może brakować gazu i prądu. Sytuacja na rynku surowców energetycznych jest bardzo niestabilna, więc powinniśmy zacząć oszczędzać energię. W tej sytuacji przetrwanie zimowych miesięcy w dużym stopniu zależy od pogody i temperatur na zewnątrz. Co w tej kwestii zapowiada pan Krzysztof?

Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku

– wyznał w rozmowie z Super Expressem jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski od wielu miesięcy twierdzi, że wkrótce nastąpią straszne czasy. Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków mówi o biedzie spowodowanej ogromnym kryzysem. Profeta zapowiada także  bardzo trudny okres dla Polski.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.