Jasnowidz Jackowski o roku 2021. "Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa"

07.01.2021 10:05
Jasnowidz Jackowski o roku 2021 Fot. . Jakub Walasek/REPORTER

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, doznał niedawno kolejnej przerażającej wizji dotyczącej pandemii koronawirusa. Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Tak źle jeszcze nie było!

W nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego wierzy wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje", udziela wywiadów do gazet i telewizji. Ludzie tłumnie przybywają pod dom jasnowidza, aby prosić go o pomoc w rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Krzysztof Jackowski: Przerażająca przepowiednia na 2021

Tym razem słynny jasnowidz Jackowski udzielił wywiadu dla "Super Expressu". Niestety, jego przepowiednie nie malują się zbyt kolorowo. Co czeka Polskę w najbliższym czasie?

Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. W najbliższych tygodniach pandemia koronawirusa będzie coraz silniejsza i pomimo rozpoczęcia szczepień prędko się nie skończy.

Nie mogę być optymistą, dlatego, że tak jak w 2019 roku mówiłem, że to potrwa 3,5 roku, ale naszym problemem nie będzie tylko pandemia, uderzą jeszcze na świecie problemy militarne. Obawiam się o Bliski Wschód (...) Obawiam się, że to wszystko: pandemia, pogłębiające się kryzysy spowodują, że rozgorzeje na świecie.

- twierdzi jasnowidz.

Zdaniem jasnowidza najbliższe tragiczne wydarzenia mają mieć miejsce do połowy stycznia. Potem pandemia nieco zelżeje, by powrócić z podwójną siłą i zdziesiątkować Polaków.

Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa. Mniejsza, a potem bardzo duża. One będą w obrębie końcówki tego roku (2020) a 15 stycznia. Potem troszkę, ale tylko troszeczkę zelżeje i... mocniejsze uderzenie.

Krzysztof Jackowski

Czekają nas również kolejne surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było. Wizja Krzysztofa Jackowskiego i w tym konkretnym przypadku nie nastraja optymistycznie.

Staną się rzeczy, które przestaną być dziwnymi - jak teraz, a zaczną być niedobrymi. Z początkiem roku między styczniem a marcem zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie produkował rząd. Będziemy się zastanawiać, czy te przepisy nie przekraczają już naszej rzeczywistej wolności obywatelskiej.

- zakończył swoją przepowiednię Krzysztof Jackowski.

Słynny wróżbita przewiduje, że sytuacja w Polsce będzie się wciąż pogarszać. Pogorszy się również sytuacja Unii Europejskiej. Jego zdaniem jej świadomy demontaż zacznie się od Włoch.

Źródło: Super Express

Zobacz również: Miłość nie zna granic. Przez siedem lat sypiał z trupem ukochanej

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.