Jasnowidz Jackowski o roku 2021: "Najgorsze dopiero przed nami"

23.12.2020 13:08
Jasnowidz Jackowski o roku 2021 Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, twierdzi że rok 2021 jawi się w czarnych barwach. Niedawno opowiedział o swoich przeczuciach najnowszych przeczuciach dotyczących sytuacji ekonomicznej Polski i Europy w 2021 roku.

 Wizja jest kontynuacją przerażanej przepowiedni na rok 2021, którą jasnowidz podzielił się jakiś czas temu na swoim kanale. Niestety słynny wróżbita nie ma dla nas dobrych wieści

Jasnowidz Jackowski o roku 2021

Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.

Ilekroć się zastanawiam nad 2021 rokiem, to mam bardzo złe poczucie. Jak w 2019 nazywałem 2020 rok pierwszym nienormalnym, który będzie trawl w czasie 3,5 roku. 2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem, w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa. 2021 rok w pierwszym swoim kwartale przysporzy nam jeszcze, oprócz zarazy, dodatkowych problemów, niektóre będą dotykać Polski na świecie, zaczną się one na Bliskim Wschodzie.

- twierdzi najsłynniejszy polski wróżbita.

Jackowski o 2021: "Najgorsze dopiero przed nami"

Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące.

Najgorsze dopiero przed nami. 2021 rok mi kojarzy się z takimi zdarzeniami. Wydawać by się mogło, że te szczepionki w jakiś sposób rozwiążą sytuację z zarazą, że te szczepionki odmienią nasz codzienny dzień, że zaczniemy żyć normalniej, bez tych obostrzeń. Nic takiego się nie wydarzy. Mam przeczucie, że obostrzenia zamienią się w ucisk. 2021 rok, pierwszy kwartał, pokaże nam to, że zaczniemy zauważać społeczny ucisk. Pewne rzeczy, czy jest szczepionka, czy nie, wchodzą już jako norma naszego życia, więc bezdyskusyjnie 2021 rok jest dalszą kontynuacją tego, co się w tym roku zaczęło, tylko w 2021 będziemy już widzieć wyraźnie, że sprawy naprawdę idą w niedobrym kierunku i są w dużej mierze upolitycznione. Będziemy widzieli, ze niektóre zarządzenia, zalecenia, postępowania polityków są zaplanowane. Mam odczucie, ze politycy nie będą się z tym kryli. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce.

 - powiedział w zadumie Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski mówi o protestach w 2021

Krzysztof Jackowski miał również bardzo złe przeczucia dotyczące kwestii nastrojów społecznych w 2021 roku. Jego zdaniem świat zaleje fala protestów, które będą bardzo brutalnie tłumione. Zdaniem wieszcza obowiązujące obecnie restrykcje mają być utrzymane przez ponad 3 lata. Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii i skutkami pandemii koronawirusa. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.

To będzie trwało. Obostrzenia będą obowiązywały. Będą restrykcje. 3,5 roku. W marcu będzie pierwszy rok. W ciągu 2,5 roku wiele się wydarzy. Utracimy wiele wolnościowych praw. Cała ta sytuacja to jest światowy konflikt. Ja dziś to państwu mówię, że ciężko ocenić sytuację, jakąś historyczną chwilę, jeżeli w niej żyjemy, uczestniczymy. Jak to się skończy, możemy powiedzieć: to była tylko pandemia, lub 2020 rok to był pierwszy rok dziwnego konfliktu, lub to, co się działo w 2020, to był pierwszy rok dziwnego konfliktu, który zaczął się od obostrzeń, od dziwnych sytuacji w świecie. Niezrozumiałych przez nas [...]. W 2021 roku doświadczymy jeszcze czegoś, jak syreny ostrzegawcze, jak w państwach, które ostrzegają, że może nastąpić jakieś zagrożenie, nalot. Nie twierdzę, że to nad Całą Europą będzie. To będzie rok znacznie gorszy od obecnego. Do końca jeszcze bardzo daleko, o końcu możemy mówić w połowie roku 2023.

- stwierdził Jackowski.

W jednej ze swoich poprzednich wizji ulubiony jasnowidz Polaków wypowiedział się na temat Unii Europejskiej. Jego zdaniem w 2021 wystąpi jej świadomy demontaż.

Na ten rok 2021 może nas bardzo wiele rzeczy zaskoczyć. Skupiając się na 2021 roku, mam takie dziwne wrażenie, że po pierwsze 2021 rok politycznie na naszym kontynencie w Europie, to będzie początek pewnego demontażu Unii Europejskiej.

- powiedział wtedy jasnowidz.

Zdaniem Jackowskiego Unie może uratować odejście od socjalnego funkcjonowania na rzecz bardziej ekonomicznego podejścia. Czy zapowiadane protesty będą miały z tym bezpośredni związek?

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Czarnobyl nie był najgorszy. 36 lat temu najtragiczniejsza awaria przemysłowa w historii zabiła 20 tys. osób

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.