Jasnowidz Jackowski o rozwoju pandemii w 2021. "Tuman kurzu i cisza"

27.11.2020 16:31
Jasnowidz Jackowski o rozwoju pandemii w 2021 Fot. Bartosz Krupa/East News

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że nasza przyszłość jawi się w czarnych barwach. Nie inaczej było 26 listopada 2020 gdy ulubiony jasnowidz Polaków po raz kolejny wystąpił w programie popularnego youtubera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Sprawdź, co przepowiedział!

Jak na wstępie zapowiedzieli obaj panowie, rozmowa jest kontynuacją przerażanej przepowiedni na rok 2021, którą Krzysztof Jackowski podzielił się kilka dni temu na swoim kanale. Tym razem prócz zapowiedzi, co się wydarzy w nadchodzącym roku, Jackowski na prośbę Atora opowiedział o szczepionce, konsekwencjach pandemii koronawirusa i przyszłej sytuacji ekonomicznej. Niestety słynny wróżbita nie ma dobrych wieści.

Jasnowidz Jackowski o szczepionkach

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa "Atora" Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata. Podczas ostatniego spotkania z widzami zatytułowanego "Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2021 - Ator Pyta Jasnowidz Odpowiada na Żywo!" wieszcz przekazał przerażające wizje, które jego zdaniem ziszczą się już niebawem.

Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze. Podczas rozmowy z "Atorem" po raz kolejny podzielił się swoimi obawami o losy Polski i świata.

Pierwsza przepowiednia podczas ponad godzinnej rozmowy oby panów pojawiła się po poruszeniu sprawy szczepień.

Będą chcieli nas szczepić i obiecują nam, że jak się zaszczepimy, to wrócimy do normalności. Jak ty czujesz, czy po skończonej akcji szczepień wszystko wróci do normalności, czy nie?

- zapytał Jackowskiego Krzysztof Woźniak.

Jakieś punkty rejestracji mi się kojarzą. [..] Będą punkty rejestracyjne, ale raptem znaczenie się mówić o tym, że zachorowanie na zarazę to jest jedno, ale raptem zacznie być głośno o tym, że zaraz pozostawia coś w organizmie. U wielu którzy już ją przeszli zostawia coś stałego w organizmie, co z biegiem lat może być bardzo niebezpieczne. To będzie jakieś odkrycie. I bardzo będą naciskali na tę informację, żeby powstało w naszych głowach myślenie: "ok, sama zaraza jest niebezpieczna i nie daj Bóg na nią zachorować, ale jeśli na nią zachoruję i z Boga pomocą będę zdrowy, (to uwaga!!) zostaje coś we mnie i to może być następnym zagrożeniem! [..] Dwa dni temu, gdy robiłem wizję na swoim kanale, miałem przeczycie, że ludzie będą musieli się zgłaszać na jakieś punkty, które będą być może poza szpitalem. Tak jak wybory, są miejsca tymczasowe, gdzie się idzie głosować. Będą takie punkty zrobione i tam będą musieli ludzie chodzić i się rejestrować (?) czy po coś. I dużo młodych ludzi mi się kojarzy, że tam idzie. Powstanie jakiś poważny sprzeciw względem szczepionek, mówię o polskim podwórku. Kojarzy mi się taka taca, która się raptem przechyla i wszystko się z niej wywraca. Marzec mi się kojarzy. Zacznijmy od tego: nie wszystkie Państwa przyjmą szczepionkę - mówimy o Europie. Wyraźnie się okaże, że niektóre państwa będą w to bronić, a będą państwa Unii Europejskiej, które nie podejmą ogóle próby szczepionek na obywatelach. Ta sytuacja będzie trwała do marca albo stanie się to w marcu.

Powstanie sprzeciw i nie będzie to sprzeciw społeczny [..} ale nastąpi sprzeciw u góry gdzieś, tak będzie to szło niezmiennie w kierunku [...] który tę tacę przechyli mocno. To będzie sprzeciw prawny. Ale kto taki sprzeciw może zrobić? Mnie się kojarzy człowiek w czymś białym ubrany, ale to jest pewna symbolika. Ludzie w koła, okręgi będą zgrupowani. To będą protesty. Duże miasto i koła, w których ściśnięci będą. [...] I ktoś, kto nie wiem, czy jeden człowiek, czy grupa. To będzie przygotowane w sposób prawny i przedstawione medialnie w teki sposób, że rządzący zawahają się. A ten sprzeciw prawny, będzie miał podstawy i jeżeli rząd czy minister zdrowia by to pokpił, by to olał, jakiekolwiek konsekwencje będą dla niego, czy dla rządu katastrofalne a wręcz prawne. Ja mam wrażenie, że taki sprzeciw powstanie i mówię o Polsce. Jedne kraje nie podjęła się szczepień, a niektóre będą chciały.

Przepowiednię na bieżąco skomentował prowadzący program, Krzysztof Woźniak:

To ja może uzupełnienie, co mi się kojarzy nie na podstawie jakieś wizji, bo co pragnę podkreślić, nie jestem żadnym jasnowidzem, ale tak mi się wydaje na podstawie informacji, jakie posiadam (nie pytajcie skąd), że ta nowa rzecz, którą nagle będą mówić à propos zarazy i tej choroby, że ona bezpłodność powoduje. Tak mi się wydaje, że oni będą mówić, że powoduje bezpłodność, lub bardzo ogranicza płodność. I co najmniej jednej płci.

- powiedział youtuber.

Woźniak zgadza się również z tym, że będę punkty szczepień kontrolowane przez rząd. Jego zdaniem formalnie, dlatego że szczepionka wymaga szczególnych warunków przechowywania i ogromnej logistyki a praktycznie, bo rząd chce mieć absolutną kontrolę nad wyszczepieniem. Zgodził się także, jest możliwa akcja prawna przepowiedziana przez jasnowidza.

Obaj Panowie jasno oświadczyli, że nie są przeciwnikami szczepień i się szczepią, ale cieszą się ze rząd nie wprowadził tego, jako obligatoryjnego przymusu.

Jasnowidz Jackowski o sytuacji ekonomicznej

Późniejsza rozmowa zeszłą na tematy gospodarcze. Panowie zgodzili się, co do tego, że grozi nam ogromna inflacja i kryzys na świecie. W swojej rozmowie porównali go do czasów "bidy za komuny". Krzysztof Jackowski stwierdził, że jego zdaniem przyszła sytuacja ekonomiczna Polski maluj się w czarnych barwach i powinniśmy się nastawić na poważny kryzys gospodarczy.

Jasnowidz Jackowski o 2021 roku

W swojej poprzedniej wizji zaprezentowanej na kanale JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official wieszcz powiedział między innymi:

Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wiele z was by chciało dat, konkretów ścisłych - to nie takie proste (...) Ten czas niedobry jest bardzo blisko, tak to wygląda (...) Pierwsze co mi się kojarzy - będzie wielki sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze, jacyś politycy czy państwa zrobią gwałtowny sprzeciw. Po drugie jest przygotowana jakaś prowokacja na Iran (...) Będzie mowa o skażeniu czegoś - to skażenie będzie nieprawdziwą informacją, a będzie o tym bardzo głośno.

W jego wizji przewiną się po raz kolejny również temat wojska na ulicach. Jackowski nie podał żadnych bliższych szczegółów, jednak z jego wizji wynika, że rok 2021 może okazać się równie zły jak 2020. W rozmowie z Krzysztofem Woźniakiem Jasnowidz uchylił nieco rąbka tajemnicy i powiedział:

Tuman kurzu i cisza. To jest 2021. Wcale nie mam wrażenia, ze ten tuman kurzu uniesie się nad jakiś państwem w Europie, wcale nie ale tuman kurzu i cisza to może bardzo który ko potrwać, ale tuman kurzu i cisza może nam się przez lata czkawką odbijać. I w historię się zapisze, jako coś bardzo złego. [...] Zostawcie mnie z tym tumanem kurzu do następnej audycji.

Pozostaje nam czekać na kolejne odcinki prezentowane na "Wideoprezentacjach".

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Krzysztof Woźniak Wideoprezentacje  

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2020. Przepowiednia zadziwia

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.