Jasnowidz Jackowski o skutkach koronawirusa. "Ludzie oślepną"

11.05.2021 18:33
Jasnowidz Jackowski Fot. Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski właśnie przepowiedział, co będzie, gdy pandemia koronawirusa już się skończy. Niestety przepowiednia nie do końca jest optymistyczna.

Najsłynniejszy polski jasnowidz (Krzysztof Jackowski) prowadzi własny kanał i odpowiada na pytania internautów w czasie rzeczywistym. Jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Wróżbita przekazuje swoje wizje w transmisjach na żywo.

Jasnowidz Jackowski o zmianach na świecie

Tym razem słynny profeta opowiedział, jak będzie wyglądać świat po pandemii koronawirusa.

Widzę to z lotu ptaka. To jest potężny prostokątny obiekt, jak market, ale nie jest to centrum handlowe. Ja wiszę nad tym obiektem. Nie wiem, co to znaczy, to nic logicznego nie znaczy, ale ciągle to do mnie wraca. Później zaczęło mi się kojarzyć, że powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie (...). Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich. W tych superpaństwach nie będzie podziału autonomii, będzie jedna, umowna autonomia.

- powiedział Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o lecie 2021

Profeta powiedział również, co nas czeka w tegoroczne wakacje. Jak twierdzi w lipcu-sierpniu coś przerwie nam wypoczynek. Przeraziło go również wizja "ślepych ludzi", których opisał dosłownie, nie w przenośni.

Jeszcze trochę przed nami. W okresie lipca i sierpnia coś nam popsuje wypoczynek. Nie wiem co, tak czuję, mówiłem to już wcześniej. Jeżeli chodzi o zarazę to ten oddech, który teraz mamy, jest to oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście, które będzie wyjątkowo długie (...). Ludzie ślepi - ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję.

- straszy Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o rozpadzie UE i fali emigracji

Jasnowidz stwierdził również że wiele osób będzie chciało opuścić Polskę i wyemigrować do Afryki, która zagwarantuje im więcej wolności.

System się rozpadnie, być może Unia się rozpadnie w ostatni roku tych 3,5 lat. To nie będzie taki oczywisty rozpad. To będzie stworzenie trzech superpaństw, których członkowie będą mogli sobie wybrać, do którego z nich należą. Polska będzie pewnie zlepiona z krajami ościennymi. Być może będzie to nadal Unia Europejska, ale wyraźnie podzielona na trzy części. Każda będzie miała oddzielną autonomię, ale państwa w niej będą funkcjonowały w jednej części. Będą limity. Słowo "limit" w tamtym czasie będzie miało głębokie znaczenie. Będziemy mieli na wiele rzeczy limit. Pewne rzeczy będą nam wydzielone, będziemy mieli dostęp, ale będziemy mieli to wydzielone. Mnie się to kojarzy ze służbą zdrowia, ale będzie obowiązywało w wielu zakresach, znaczeniach. Będziemy mieli coś przydzielone i będzie tego limit.

- mówi Krzysztof Jackowski.

Ale mam takie dziwne wrażenie spokoju i ładu. Jezus! A na to nie zwróciłem uwagi. To, co za mną chodziło cały dzień: patrzę na coś z góry, wokół obiektu nie ma nic, takie miałem wrażenie, że w środku się dzieje. A te superpaństwa mi się kojarzyły jak za szybą. My przejdziemy coś takiego w tym okresie pozostałości do "pełnych 3,5 roku", że będziemy bardzo podporządkowani społecznie. Będziemy przez to bardzo podporządkowani, uporządkowani, mniej wymagający.

- dodał jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski o szkołach po pandemii

Profeta nie ma także dobrych wieści dla uczniów. Zdaniem Pana Krzysztofa dzieci czeka rozłąka z rodzicami.

Szkoły będą, ale dziwne. Na czas edukacji, może tych starszych dzieci, dzieci będą musiały jechać i czas edukacji będą w obrębie szkoły, w jakimś ośrodku, jak gdyby odizolowanie od rodziny. Nie miałem takiego wrażenia, że młodzież idzie do szkoły i wraca do domu. Będzie inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie (...). Ludzie będą to wszystko pokornie tolerować, bo to, co przejdziemy, nauczy nas pokory. Nie będzie pieniędzy, ale będą limity. Będą ważniejsze niż pieniądze. Ktoś, kto ma niezużyty limit, będzie czuł się lepiej, niż jakby miał pieniądze.

- mówił.

Jackowski: ludzie będą emigrować do Afryki

Afryka. Dużo ludzi z tych superpaństw będzie chciało wyemigrować do Afryki. To będzie im dawało pewną wolność wyboru, życia. Ale mam wrażenie - kojarzy mi się słowo Sahara, użyźnianie Sahary. Afryka będzie nam się wydawała kontynentem wolności. Ale ja mam to poczucie w całkiem innym sensie (...).  Zanim to się stanie, dojdzie do jakiegoś załamania gospodarczego, ekonomicznego na świecie. Wszystko się zrówna, własności, prywatność. Niby je zachowamy, ale na całkiem innych zasadach. Te superpaństwa stworzą się dlatego, by nie doszło do kompletnego galimatiasu, bałaganu. W wielu państwach jednocześnie przejdzie coś bardzo niedobrego. W Europie powstanie krótkotrwały rząd, w którym będzie zasiadała kobieta. Ale nie tylko ona, to będzie pięć osób, w tym kobieta. To będzie pięć osób ważnych politycznie, z pięciu państw. Powzięta zostanie decyzja, która dotknie całą Unię europejską. Na początku będzie jak tymczasowa, ale taka się nie okaże.

 - wieszczy Jackowski.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski niespodziewanie przerwał przepowiednie. "Za czarne te wizje dzisiaj!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.