Jasnowidz Jackowski przepowiada zamknięte granice i wojsko na ulicach. Co czeka Polskę w najbliższym czasie?

12.11.2021 15:44
Jasnowidz Jackowski przepowiada zamknięte granice i wojsko na ulicach. Co czeka Polskę w najbliższym czasie? Fot. . Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią. Nawiązuje w niej do jednej ze swoich wcześniejszych wizji, w której zapowiadał "wojska na ulicach Polski". Czy powinniśmy się obawiać niedalekiej przyszłości?

Jasnowidz Jackowski jest przekonany, że wkrótce nastąpi konflikt wojenny, a pojawienie się koronawirusa jest doskonałą okazją do przygotowania na nią świata. Jackowski od jakiegoś czasu sugeruje, że pandemia koronawirusa jest wykorzystywana  jako "szkolenie i musztra" na wypadek działań zbrojnych.

Jasnowidz Jackowski przepowiada zamknięte granice i wojsko na ulicach

Tym razem najsłynniejszy polski jasnowidz zabrał głos temat na najbardziej palący temat - obronę granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy

Pan Krzysztof nawiązał do słów lidera Konfederacji, który również twierdzi, że w naszym kraju będą dziać się straszne rzeczy.

Pan Korwin-Mikke był w programie z innymi politykami. Wypowiadał się na temat granicy polsko-białoruskiej. Został zakrzyczany przez swoich adwersarzy. Na koniec programu powiedział "zobaczycie co się stanie 8 listopada". Jeżeli tak powiedział 1,5 miesiąca temu, to musiał posiadać jakąś wiedzę.

- mówi Jackowski.

Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.

Komu opłacałoby się osłabić nasz kraj? Według moich poczuć rząd PiSu nie doczeka nowych wyborów parlamentarnych i zrzuci z siebie władzę. Powstanie komisja, będą tam 1 lub 2 osoby nie z Polski.

- mówi stanowczo jasnowidz.

Jakiś czas temu Jackowski ostrzegał przed czymś, co według niego już się zaczęło. Wieszcz przekazał również, że zapowiada III wojnę światową i podał jakie województwa będą jego zdaniem bezpieczne. Teraz mówi już o kryzysie na granicy z Białorusią i o mężczyźnie, który stoi za panującym w Europie chaosem.

Wojska, które wejdą, będą w Polsce stacjonowały. Nie będą musiały wykonywać manewrów czy napaści na kraje wschodnie. Stworzy się bastion. Będzie ustawiony w taki sposób, aby przygotować się na zachowanie Rosji, które obecnie jest niewiadomą. Początkowo będzie działo się to w imię pomocy Polsce w walce z imigrantami. To będzie jednak pretekst. Ustawi się milczący front na wypadek, gdyby Rosja chciała zrobić odwet na to, co wydarzy się na świecie.

- twierdzi Jackowski.

Jak sugeruje jasnowidz, nasz kraj będzie narażony na konflikt, ponieważ jesteśmy wschodnią granicą Unii. Niestety jego zdaniem będziemy pierwszą barierą, która odeprze atak.
Zdaniem Pana Krzysztofa kluczowe będą kolejne dwa miesiące, a za wszystkim tym stoi:

Bardzo wysoki mężczyzna, człowiek, przystojny, bardzo wysoki, silny, wcale nie taki stary. To będzie pierwszy, który się ujawni i będzie mówił do świata, do rządzących na tym świecie.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.