Pogoda
06.08.2020 14:10

Jasnowidz Jackowski przepowiedział "Wielki pożar dużego miasta". Czy chodziło w wybuch w Bejrucie?

Po wybuchu w Bejrucie w sieci zawrzało. Internauci są zdania, że niedawna wizja jasnowidza Jackowskiego  pokrywa się z tym, co wydarzyło się w stolicy Libanu.

Jasnowidz Jackowski przepowiedział "Wielki pożar dużego miasta"
foto: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Uważa się, że wizje Krzysztofa Jackowskiego często się sprawdzają. Najsłynniejszy polski jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej. Jak twierdzą zwolennicy i fani wieszcza, Jackowski przyczynił się on również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego czy Piotra Woźniaka-Staraka.

Krzysztof Jackowski przewidział silny wybuch w stolicy Libanu?

Najsłynniejszy polski jasnowidz przekazał pod koniec lipca przerażające informacje o pożarze wielkiego miasta i działaniach militarnych na świecie.

"

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski – nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie "

Niedawno Jackowski ostrzegał przed czymś, co według niego już się zaczęło. Stwierdził wówczas, że COVID-19 nie jest najgorszym, co nas spotkało i wydarzy się coś, co będzie o wiele gorsze od wirusa. Wieszcz przekazał również, że zapowiada III wojnę światową na koniec 2020 i podał, które województwa  jego zdaniem będą bezpieczne. 

Krzysztof Jackowski: "Wielki pożar dużego miasta"
Krzysztof Jackowski: "Wielki pożar dużego miasta"
Przeczytaj także Krzysztof Jackowski: "Wielki pożar dużego miasta". Czy Polska jest zagrożona?

Jasnowidz zapowiada także że końcówka lata 2020 roku sprowadzi na nas powodzie a zima 2020/21 będzie deszczowa i nieprzyjemna.

Zobacz również: Ogromna eksplozja w Bejrucie. W sieci pojawiły się przerażające nagrania

Tagi: Archiwum Tajemnic przepowiednie III wojna światowa koniec świata