Jasnowidz Jackowski przepowiedział "Wielki pożar dużego miasta". Czy chodziło w wybuch w Bejrucie?

06.08.2020 14:10
Jasnowidz Jackowski przepowiedział Fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Po wybuchu w Bejrucie w sieci zawrzało. Internauci są zdania, że niedawna wizja jasnowidza Jackowskiego  pokrywa się z tym, co wydarzyło się w stolicy Libanu.

Uważa się, że wizje Krzysztofa Jackowskiego często się sprawdzają. Najsłynniejszy polski jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej. Jak twierdzą zwolennicy i fani wieszcza, Jackowski przyczynił się on również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego czy Piotra Woźniaka-Staraka.

Krzysztof Jackowski przewidział silny wybuch w stolicy Libanu?

Najsłynniejszy polski jasnowidz przekazał pod koniec lipca przerażające informacje o pożarze wielkiego miasta i działaniach militarnych na świecie.

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski – nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie

Niedawno Jackowski ostrzegał przed czymś, co według niego już się zaczęło. Stwierdził wówczas, że COVID-19 nie jest najgorszym, co nas spotkało i wydarzy się coś, co będzie o wiele gorsze od wirusa. Wieszcz przekazał również, że zapowiada III wojnę światową na koniec 2020 i podał, które województwa  jego zdaniem będą bezpieczne. 

Przeczytaj także

Jasnowidz zapowiada także że końcówka lata 2020 roku sprowadzi na nas powodzie a zima 2020/21 będzie deszczowa i nieprzyjemna.

Zobacz również: Ogromna eksplozja w Bejrucie. W sieci pojawiły się przerażające nagrania

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.