Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie jesień 2020. Przepowiednia nie jest optymistyczna
26.06.2020 13:55
Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie jesień 2020. Przepowiednia nie jest optymistyczna Fot. Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Tym razem dotyczyła ona pogody na jesień 2020. Czy długoterminowa prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski od lat trafnie prognozuje pogodę na nadchodzące pory roku. Po tym jak przepowiedział, jakie będzie lato 2020, zabrał głos w sprawie zbliżającej się jesieni 2020. Czy tym razem wróżba znów się spełni i czy będzie dla nas pomyślna?

Jaka będzie jesień 2020: Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednia dotycząca pogody w najbliższych miesiącach nie jest optymistyczna. W ostatniej przepowiedni najsłynniejszy polski jasnowidz twierdził, że czeka nas mokre i nieprzyjemnie lato.

Przeczytaj także

Również jesień 2020, zdaniem wróżbity, nie będzie należała do ciepłych i pogodnych. Podobnie jak lato, kolejna pora roku ma być bardzo deszczowa i nieprzyjemna.

Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu.

- powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski.

Trafne przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz przepowiedział trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny, rozpad Unii Europejskiej oraz pandemię koronawirusa.

Jasnowidz z Człuchowa zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt czy też zagubionych dokumentów. Jackowski przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja stołeczna i komenda główna) czy Piotra Woźniaka-Staraka.

Słynny polski jasnowidz trafnie przepowiedział również pogodę na ziemię 2019/2020. Z Jackowskim od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła jego niezwykłe zdolności.

Zobacz również: Niepokojąca przepowiednia Nouriela Roubini. Co nas czeka w 2020 roku?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.