Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2019/2020. Przepowiednia zadziwia [WIDEO]

09.10.2019 13:06
Jaka bedzie zima 2019|undefined Fot. Shutterstock

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, jaka będzie zima 2019/2020. Czy długoterminowa prognoza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat.

Wróżbita z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek i tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, poszukiwanie zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Z niezwykłym mężczyzną z Człuchowa od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła zdolności Krzysztofa Jackowskiego.  

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, które się sprawdziły

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz trafnie przepowiedział  trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny oraz rozpad Unii Europejskiej.

W ostatnich miesiącach przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja stołeczna i komenda główna).

Przeczytaj także

Słynny polski jasnowidz trafnie przepowiedział również pogodę na lato 2019.

Jaka będzie zima 2019/20: Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednia dotycząca nadchodzącej zimy wprawia w osłupienie. Jasnowidz z Czułowa w udzielił wypowiedzi dla jednego z kanałów You Tube zajmującego się tematyką jasnowidzenia, rozwiązywania zagadek kryminalnych i sprawami związanymi ze zjawiskami paranormalnymi.

Słynny jasnowidz ujawnił, że zima 2019/20 będzie naprawdę dziwna:

Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. Ja mam wrażenie, że nadchodząca zima podzieli się na dwa fronty. Najpierw przyjdą opady śniegu i cyrkulacje cieplejszego powietrza. Druga część połowa zimy kompletnie spuści z tonu. Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła.

Całe wideo prezentuje się następująco:

Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego ma związek z drastycznymi zmianami klimatu, przed którymi od lat ostrzegają nas naukowcy?

Nie od dziś wiadomo, że typowe dla naszego regionu typowe wiosenne powodzie roztopowe czy zamarzanie Bałtyku nie występują już w Polsce. Nasilają się za to zjawiska wcześniej nietypowe, takie jak fale upałów, susze, gwałtowne burze i trąby powietrzne.

Zobacz również: Stephen Hawking odkrył błąd w kalendarzu Majów: Koniec świata nastąpi w 2020?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.