Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem

14.01.2020 14:23
Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020. Przepowiednia nie napawa optymizmem Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaka będzie wiosna i lato 2020. Czy długoterminowa prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Z Jackowskim od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła jego niezwykłe zdolności.  

Trafne przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz przepowiedział trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny, rozpad Unii Europejskiej oraz obecną sytuację w Iranie.

Przeczytaj także

Jackowski przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja stołeczna i komenda główna) czy Piotra Woźniaka-Staraka. Słynny polski jasnowidz trafnie przepowiedział również pogodę na ziemię 2019/2020.

Krzysztof Jackowski ujawnił, że zima 2019/20 będzie naprawdę dziwna:

Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. (..) Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła.

Jak widać, prognoza sprawdziła się niemal w stu procentach, a tegoroczna zima rzeczywiście bardziej przypomina jesień.

Jaka będzie wiosna i lato 2020: Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednia dotycząca pogody w najbliższych miesiącach także wprawia w osłupienie. W ostatnim czasie najsłynniejszy polski jasnowidz aż dwukrotnie odniósł się do warunków pogodowych w najbliższym czasie:

Mam takie wrażenie, że zima będzie taka bardzo "umiarkowanie zimowa". Czeka nas lekki podmuch zimy w styczniu. Początek lutego to już nadchodzące przedwiośnie.

- oświadczył Jackowski w wizji na żywo, która była transmitowana na oficjalnym kanale jasnowidza na You Tube.

Również w wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego Jackowski potwierdził, że tegoroczne lato bardzo nas rozczaruje:

Oznaki zimy będziemy obserwować zaledwie do końca stycznia. W lutym zacznie się już przedwiośnie, takie ponure, pochmurne, ale z dodatnimi temperaturami. Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni.  

Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego ma związek z drastycznymi zmianami klimatu, przed którymi od lat ostrzegają nas naukowcy?

Zobacz również: Niepokojąca przepowiednia Nouriela Roubini. Co nas czeka w 2020 roku?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.