Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2021. Przepowiednia nie napawa optymizmem

12.03.2021 16:08
Jasnowidz Jackowski Fot. . Jakub Walasek/REPORTER

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, twierdzi, że rok 2021 będzie jeszcze gorszy niż 2020. Jakie jego zdaniem będzie nadchodzące lato??

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące.

Jasnowidz Jackowski o kryzysie ekonomicznym

Profeta zdradził ostatnio, że niebawem świat czeka ekonomiczny kryzys. Skomentował również opuszczenie przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej.

Wcale bym się nie zdziwił, że Unia Europejska się rozprasza. Unia Europejska się w jakiś sposób kończy, ale to wszystko jest rozłożone w czasie. [...] Ta ucieczka była w ostatnim momencie i dobrze ze się stało. Anglia będzie bezpieczniejsza niż cała Europa.

- powiedział Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o podróżach po Europie

Jackowski przepowiada wprowadzenie nowego prawa w przemieszczaniu się po Europie. W jego rezultacie dojdzie do zatarcia się rozwiązań Strefy Schengen.

Będzie nowe prawo w kwestii przemieszczania się po Europie. To będzie jednolite prawo. To będzie zacieranie Strefy Schengen. To będzie trochę utrudniało nam swobodne poruszanie się. I to będzie początek tego, co będzie potem.

 - wyjaśnił jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski: Jakie będzie lato 2021?

Zdaniem wieszcza pandemia COVID-19 będzie nabierała rozpędu. Najgorszy ma być lipiec i sierpień. Będą nowe obostrzenia i nowy wariant koronawirusa.

Ciepłą wiosną albo latem raptem skądś się pojawi zagrożenie zdrowotne u nas [...]. Być może ta sama zaraza, wariant lub coś nowego [...]. Dziwnie mi się to kojarzy. Okres lipca i sierpnia to będzie prawdziwy kryzys i on się wyłoni prawdopodobnie z rynków amerykańskich.

– martwi się Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o sytuacji na Bliskim Wschodzie

Wieszcz z Człuchowa po raz kolejny skomentował napiętą sytuację na Bliskim Wschodzie.

Zajadliwa sytuacja na Bliskim Wschodzie, która jest, a my nie jesteśmy o niej informowani. [...] Ona jest bardzo napięta i w każdej chwili może tam dojść do czegoś bardzo poważnego.

Niedawno Krzysztof Jackowski miał również bardzo złe przeczucia dotyczące kwestii nastrojów społecznych w 2021 roku. Jego zdaniem świat zaleje fala protestów, które będą bardzo brutalnie tłumione. Zdaniem wieszcza obowiązujące obecnie restrykcje mają być utrzymane przez ponad 3 lata. Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii i skutkami pandemii koronawirusa. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Przepowiednia wnuczki Stalina. Kiedy rozpocznie się III wojna światowa?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.