Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2021. Przepowiednia nie napawa optymizmem

21.04.2021 13:10
Jasnowidz Jackowski Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaka będzie wiosna i lato 2021. Czy długoterminowa prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym zdziwieniem wysłuchało kolejnej prognozy pogody na nadchodzące miesiące.

Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jakie będzie lato 2020

Profeta zdradził ostatnio, że niebawem świat czeka ekonomiczny kryzys. W swoim vlogu skomentował również najbliższą przyszłość Polski szczególnie w kontekście międzynarodowych konfliktów i pandemii koronawirusa.

Odpowiedział również na pytania widzów dotyczące życia po śmierci. W trakcie programu padło również pytanie o pogodę na lato 2021.

Nie chcę was martwić, ale uważam, że lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe. Nie chciałbym tego!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski

5 kwietnia 2021 ulubiony jasnowidz Polaków występował w programie "Wideoprezentacje" Krzysztofa Woźniaka. Opowiedział wtedy o swoich przeczuciach dotyczących wiosny 2021. Jackowski przestraszył wielu widzów słowami, które sugerowały, że w najbliższym czasie umrze dużo starszych ludzi. Jackowski, zapowiedział, że bardzo znany polityk poda się do dymisji a konsekwencją tego będzie upadek PiSu.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.