Jasnowidz Jackowski przewiduje, kto zostanie prezydentem Polski. Kto według jasnowidza wygra wybory?
30.06.2020 11:59
Jasnowidz Jackowski przewiduje, kto zostanie prezydentem Polski. Kto według jasnowidza wygra wybory? Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jasnowidz z Człuchowa sporą część swoich przepowiedni poświęcił wyborom prezydenckim 2020. Kto zdaniem wróżbity zostanie Prezydentem Polski?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz. Jego przepowiednie, o których zwykle opowiada podczas transmisji na YouTube, docierają do setek tysięcy osób.

Jasnowidz Jackowski o wynikach I tury wyborów

Słynny jasnowidz bardzo pilnie śledzi sytuację polityczną w naszym kraju. Od wielu lat stara się przewidzieć, jakie będą losy Polski. Tak wypowiedział się na temat wyborów jakiś czas temu:

Opozycja da kompletną plamę jeśli chodzi o wybory. Przed wyborami wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo poparcie straci przez opozycje.

- powiedział wtedy Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj także

W piątek, 26 czerwca 2020, w nagraniu na YouTube jasnowidz mówił o tym, jak mogą potoczyć się wybory w niedzielę:

W pierwszej turze w mojej ocenie zdecydowanie wygra Duda, pan Duda... Mi się kojarzy na 44 z groszami procent. Ciekawa będzie reszta, zaskoczy bardzo mocno pan Hołownia i pan Bosak. W mojej cenie dużo więcej otrzymają głosów, niż mówią sondaże. W moim odczuciu zawiedzie pan Trzaskowski. Bosak i Hołownia okaże się, że zaskarbili sobie sporo zwolenników, ci zwolennicy to będzie zabranie głosów głównie panu Trzaskowskiemu, głównie młodzi ludzie będą na nich głosować.

Jackowski celnie przewidział wygraną Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów. Jak wiemy, Andrzej Duda dostał 43,67 proc. głosów.

Wybory 2020: Kto zostanie Prezydentem według jasnowidza?

Jasnowidz Jackowski twierdzi, że po zwycięstwo sięgnie obecny prezydent, choć jego przewaga nie będzie zbyt wielka.

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego.

- powiedział Se.pl słynny jasnowidz.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wziął udział w #Hot16Challenge. Jasnowidz rapuje o koronawirusie [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.