Jasnowidz Jackowski zapowiada III wojnę światową na koniec 2020. Jakie województwa będą jego zdaniem bezpieczne?

10.07.2020 12:32
Jasnowidz Jackowski zapowiada III wojnę światową na koniec 2020|undefined Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

III wojna światowa jeszcze w tym roku? Zdaniem jasnowidza Jackowskiego "2020 to początek".

Spekulacje na temat ewentualnej III wojny światowej trwają od wielu lat. Jasnowidzowie i prorocy zapowiadają, że czekają nas katastrofy, afery, chaos, III wojna światowa, a nawet koniec świata. Również  jasnowidz Jackowski zabrał ponownie glos w tej sprawie.

Krzysztof Jackowski o wojnie w 2020

W nadawanej na żywo, 7 lipca 2020 przepowiedni, Jackowski stwierdził, że nie ma wątpliwości, że w chwili obecnej trwają na świecie przygotowania do działań wojennych. Tytuł  "2020 to początek, potrwa to do połowy 2024 roku" sugeruje ramy czasowe tragicznych wydarzeń.

Przeczytaj także

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość.

- przewiduje słynny jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski niejednokrotnie mówił o swoich przecięciach w tej kwestii i jak sam twierdzi, Bliski Wschód jest w wielkim zagrożeniu.

Ja to mówiłem już od kilku lat. Ma się to wydarzyć w rejonie bliskiego wschodu. Uważam, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony. Już w obecnej chwili (tylko mass media to przemilczają) Iran jest w jakiś sposób atakowany. Nie tylko Iran, ale także cała sytuacja na Bliskim Wschodzie jest w tej chwili w wielkim zagrożeniu.

Jakie województwa zdaniem Jackowskiego będą bezpieczne w czasie wojny?

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej transmisji na żywo, zapowiedział, że nadchodzi konflikt zbrojny. Które rejony będą zagrożone zdaniem jasnowidza?

Ja powiem Państwu tak: mówiąc o słowie desant, kojarzy mi się wchód Polski, ale nie oznacza to, że będzie dotyczyło to Rosji. Ale wschód Polski!

Krzysztof Jackowski powiedział również, że jego zdaniem nie Europa będzie bezpieczna. W jego odczuciu we Francji, części Niemiec i Włoszech może być różnie.

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia Paracelsusa sprzed 500 lat spełni się lada dzień?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.