Jasnowidz Jackowski zapowiada, co wydarzy się jesienią 2020. Fatalne informacje dla uczniów

23.07.2020 11:26
Jackowski Fatalne informacje dla uczniów|undefined Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Najsłynniejszy polski jasnowidz po raz kolejny zabrał głos w sprawie nadchodzących miesięcy. Niestety jego wizja nie pozostawia złudzeń. Szykujmy się na najgorsze!

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zabiera głos w sprawie tego, co nas czeka w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zdaniem wróżbity kryzys gospodarczy, wywołany pandemią koronawirusa, może zaostrzyć konflikt między niektórymi krajami. Niestety sytuacja może spowodować wybuch III wojny światowej  i poważne zmiany na świecie.

Jasnowidz Jackowski na przepowiednie dla uczniów. Czy wrócą jesienią do szkół?

Jasnowidz zapowiada także że końcówka lata 2020 roku sprowadzi na nas powodzie a zima 2020/21 będzie deszczowa i nieprzyjemna. Martwić powinni się także uczniowie, którzy od września wracają do szkół.

Przeczytaj także

Wieszcz z Człuchowa odniósł się do sytuacji, która będzie miała miejsce w szkołach jesienią 2020. Niestety nie są to dobre wieści. Mimo że krzywa zachorowań na COVID-19 w naszym kraju się wypłaszacza, a Premier Morawiecki zapowiedział powrót uczniów do szkół, Jackowski twierdzą, że to nie koniec problemów. Kolejny rok szkolny, zdaniem jasnowidza, mimo że zacznie się w normalnym trybie, pełen będzie zawirowań i zmian.

Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy (...) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie

- powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie podał żadnych szczegółów, jednak z jego wizji wynika, że rok szkolny może zostać przerwany przez czynniki wyższe. Nie wiemy jednak, czy ma na myśli koronawirusa, czy inne zagrożenia.

Zobacz również: Przepowiednia Piusa X: Czy Franciszek będzie ostatnim papieżem?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.