Pogoda
21.07.2020 12:58

Jasnowidz Jackowski zapowiada pogodę na resztę lata 2020. Będzie duża powódź

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości. Jasnowidz już wie, jaka będzie pogoda w drugiej połowie lata 2020. Prognoza przeraża!

Jakie będzie lato 2020
foto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wieszcz z Człuchowa przepowiada na koniec lipca i sierpień gwałtowne załamanie pogody i ulewne deszcze, które wywołają lokalne powodzie i podtopienia. 

Jasnowidz Jackowski zapowiada pogodę na resztę lata 2020

Niedawno wieszcz z Człuchowa ostrzegał przed czymś, co według niego już się zaczęło. Mówił również jednoznacznie, że COVID-19 nie jest najgorszym, co nas spotkało i wydarzy się coś, co przyćmi przerażający wirus. Mężczyzna przekazał również, że zapowiada III wojnę światową na koniec 2020 i podał, które województwa  jego zdaniem będą bezpieczne. Jasnowidz Jackowski zapowiedział także pogodę na nadchodzącą zimę 2020.

Jaka Bedzie zima 2020
Jaka Bedzie zima 2020
Przeczytaj także Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2020. Przepowiednia zadziwia

Przepowiednia Jackowskiego to dla urlopowiczów prawdziwa katastrofa. Zdaniem Jasnowidza koniec lipca i przez cały sierpień będą padać ulewne deszcze, które spowodują lokalne powodzie, podtopienia i dotkliwe straty. 

"

Lipiec, sierpień... Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie. "

- twierdzi najsłynniejszy polski jasnowidz.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski boi się własnej przepowiedni: "Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego"

Tagi: Archiwum Tajemnic Ciekawostki przepowiednie