Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "To skażenie przejdzie z pogodą". Czy Polacy są w niebezpieczeństwie?

15.02.2022 14:05
Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "To skażenie przejdzie z pogodą". Czy Polacy są w niebezpieczeństwie? Fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta zapowiedział, że Polska stanie się poligonem a nad nasz kraj nadciągnie wielkie skażenie.

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, kontynuuje swoją retorykę. Jego zdaniem rok 2022 przyniesie nam coś strasznego! Co się wydarzy jego zdaniem?

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Pan Krzysztof często udziela także wywiadów. Oto co powiedział dla serwisu se.pl:

Zawsze sobie przypominam, jak to w 2019 roku powiedziałem, że to jest ostatni w miarę normalny rok na świecie. Też to było nielogiczne. Dlaczego nasz kraj mi się kojarzy częściowo opustoszały z jakichś względów? Przecież to by musiało się coś niezwykłego wydarzyć. [...] Mi się kojarzy, że przyjdzie czas, przyjdzie moment, okres, w którym część Polski będzie poligonem. I nic się tu specjalnie nie będzie działo, ale będzie tu, jak na poligonie. To chyba najbardziej bliskie zrozumienie poczucia, które mam. Czyli będzie to oznaczało to, że może się coś dziać niedaleko naszego kraju. A może to być z całkiem innego powodu. Gy to się stanie, taką scenę widzę, niektórzy ludzie sami będą przynosić w jakieś miejsca, jakieś swoje kosztowności i będą to oddawać z dobrego serca. Patriotycznie. [...] Niektórym ludziom będzie to wręcz odbierane, albo wręcz z urzędu odbierane. Może to oznaczać, że nasz kraj będzie i takiej pomocy potrzebować. Daniny od własnych obywateli. Czyli co się musi takiego wydarzyć, żeby taka sytuacja zaistniała? To tak wygląda, jakbym ja widział te sceny po jakimś zdarzeniu, ale nie dostrzegam tego zdarzenia. [...]  No bo musi się coś przed tym wydarzyć, żeby do tego doszło. Powiem państwu tak: albo nas czeka, w przyszłości, jakaś następna zaraza, która nie daj Bóg, przetrzebiłaby naród, doprowadziłaby nie tylko nasz kraj do destabilizacji krajów, albo nastąpi destabilizacja w sposób militarny, albo innego żywiołu.

Polecamy

Jasnowidz Jackowski o skażeniu terenów Polski

Tym razem Jasnowidz Jackowski naprawdę przeraził swoich fanów. W cytowanym wizji Pan Krzysztof podzielił się przerażającym przeczuciem, dotyczącym zbliżającej się destabilizacji naszego kraju i "skażeniu, które przejdzie z pogodą".

Powiem państwu, że przez to, że nie widzę punktu, który ma to spowodować, to może to oznaczać, że jest to punkt niezauważalny. Ja już wam dawałem znać wcześniej, dlaczego w wizji ciężko byłoby zrozumieć zarazę. Bo to jest wróg, którego nie widzimy. Dlaczego trudno byłoby zrozumieć destabilizację kraju lub krajów, gdyby mogło chodzić na przykład o napromieniowanie, o skażenie środowiska? [...] Bo to jest też wróg niezauważalny. On może przyjść nawet z frontem atmosferycznym. Może gdzie indziej być skażenie, ale to skażenie przejdzie z pogodą. A może to nie będzie pełna destabilizacja państwa, tylko ludzie będą datki na kogoś dawali. Może ludzie z dobrej woli będą dawali na innych ludzi? To będzie takie wsparcie. Krok dobroduszności. To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy spowodowany ręką ludzką, czy naturą, ale to będzie kataklizm.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Źródło: se.pl

Zobacz również: Jasnowidz Krzysztof Jackowski o "trzeciej światowej". "Wypełnia się!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.