Jasnowidz Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej. "Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny"

22.08.2022 17:37
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej. "Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że "Europa stoi w okowach przyszłej wojny". Czy przepowiednia będzie korzystna dla Polaków? Sprawdźcie!

Jasnowidz Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Tym razem słynny jasnowidz po raz kolejny wraca do tematu III wojny światowej w Europie. Czy czeka nas totalna zagłada?

Jasnowidz Jackowski zapowiada III wojnę światową

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube, występuje gościnnie w audycjach i regularnie udziela wywiadów. Fani jasnowidza zadają mu na żywo pytania, na które profeta odpowiada w czasie rzeczywistym. O co pytają Polacy? W zasadzie o wszystko: od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, przyszłości konfliktu w Ukrainie po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Polecamy

Przepowiednia dotycząca nadchodzącej wojny nie napawa optymizmem. Słynny profeta nie ma niestety dobrych wieści!

Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny - świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem - ten moment się zbliża. Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment że przyjdzie mi mówić do państwa że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego - wybuchu tego poważnego konfliktu światowego - jesteśmy bardzo blisko niego

- powiedział na swoim kanale na YouTube.

Co z Polską? Jasnowidz Jackowski twierdzi, ze Polska jest w bardzo trudnym położeniu. Nie wróży to dobrze na przyszłość.

Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o  to że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu - który w moim odczuciu jest bardzo blisko - to jest ten czas

- twierdzi pan Krzysztof.

Jackowski nie wyklucza, że już wkrótce może dojść ogromnej tragedii. Jasnowidz ponownie twierdzi, że wkrótce nastąpi jakiś przełom. Dojdzie do niego już jesienią.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.