Jasnowidz Krzysztof Jackowski o duchach. "Istota ludzka po śmierci istnieje jako byt"

14.07.2021 17:00
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o duchach. "Istota ludzka po śmierci istnieje jako byt" Fot. . Bartosz Krupa/East News

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Profeta poruszył temat kontaktu ze zmarłymi po śmierci.

Najbardziej znany polski jasnowidz pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o duszach zmarłych

Krzysztof Jackowski jest zdania, że dusze zmarłych mają wpływ na to, co nas spotyka. Jasnowidz mówi wprost, że istnieje życie po śmierci, a żywi powinni prosić zmarłych o opiekę i łaski.

Nie macie pojęcia, że warto naszych bliskich, którzy odeszli o coś prosić (…). Bardzo często odwołujemy się do świętych, warto odwoływać się do naszych bliskich, ponieważ oni są energią, oni są duszą, mogą na nas wpływać (…). To na pewno jest dowód na to, że istota ludzka po śmierci istnieje jako byt, jako świadomość (…). Dusza nie może ulecieć w przestrzeń i być wolna.

- mówi jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o technologii przyszłości

Jak się okazuje,l Jackowski jest przekonany o tym, że w przyszłości maszyny oraz elektronika, tak jak człowiek, będą posiadały świadomość. Podobnie jak w filmowym "Matrixie" maszyny mogłyby zbudować własny świat alternatywny.

Kiedyś powiedziałem państwu, że elektronika, to jest budowanie alternatywnego świata (…). Elektronika stanie się duchowa, stanie się bardziej energią niż formą (…). Jeśli będą komputery kwantowe, to będą tak doskonałe, że będą świadome tego, co zawierają, a internet będzie tak błyskawiczny, że ta świadomość komputera kwantowego będzie porażająca dla nas (…). Co wtedy powiemy, że komputer jest boski?

- rozmyślał.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Zobacz również: Jasnowidz Krzysztof Jackowski o czwartej fali koronawirusa. "Będziemy się bali efektów"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.