Jasnowidz Krzysztof Jackowski o roku 2022. "Jesteśmy prawdopodobnie świadkami ostatniego okresu dobrobytu"

23.12.2021 13:14
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o roku 2022. "Jesteśmy prawdopodobnie świadkami ostatniego okresu dobrobytu" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz przestrzega przed nadchodzącym kryzysem. Jego przeczucia coraz bardziej przerażają!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od dawna wieszczy, że w najbliższym czasie czeka na ogromny i głęboki kryzys. Najsłynniejszy polski profeta prowadzi własny kanał i odpowiada na pytania internautów w czasie rzeczywistym. Ostania przepowiednia zatrwożyła wielu Polaków.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "W 2022 roku czeka nas wielki kryzys"

Pan Krzysztof zapowiada, że nadchodzący rok ma rozpocząć się wielkim kryzysem energetycznym. 2022 rok być także rokiem horrendalnych podwyżek.

Jesteśmy prawdopodobnie świadkami ostatniego okresu dobrobytu, w jakim żyliśmy. Uwierzcie mi, że to, co było do końca 2020 roku, a nawet do połowy 2021 roku, to żyliśmy w super dobrobycie. Wielki kryzys ma stać się odczuwalny dopiero wtedy, kiedy nie będzie nas stać na wiele rzeczy. Kredyt będzie możliwy jedynie dla bogatych i średnio zamożnych osób. Będą one zwyczajnie zbyt drogie dla osób z minimalną pensją krajową, a praca w niektórych branżach ma być niepewna.

- mówi jasnowidz.

Polecamy

Jak twierdzi profeta, biedni ludzie będą w najgorszej sytuacji. Pojawią się również problemy z pracą.

Nie dla biednego człowieka. Biedny człowiek będzie w takiej sytuacji, że nie będzie mógł obsłużyć kredytu, bo będzie to za drogie, a jego praca nie będzie pewna.

- twierdzi Jackowski.

Jednak chwilę później padały słowa, które jeżą włosy na głowie. Słynny jasnowidz zapowiada zwiększenie się bezrobocia na świecie, krach surowcowy i cenowy.

To nie pierwszy raz, gdy wieszcz informuje swoich widzów o przewidywanym przez niego kryzysie. Wcześniej wielokrotnie namawiał do odpowiedzialnego przygotowania się na trudne czasy.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.