Jasnowidz Krzysztof Jackowski o wielkim skażeniu. "Ludzie będą ropieć"

21.07.2022 15:24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o wielkim skażeniu. "Ludzie będą ropieć" Fot. BLAWICKI PIOTR / EAST NEWS

Jackowski nie wyklucza, że już wkrótce może dojść ogromnej tragedii. Jasnowidz ponownie twierdzi, że wkrótce nastąpi jakiś przełom. Dojdzie do niego już jesienią.

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube i występuje gościnnie w audycjach. Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko - od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, koronawirusa po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o skażeniu

Jackowski niejednokrotnie wspominał, że na Polskę spadnie "żółty pył". Ulubiony jasnowidz Polaków podczas ostatniego spotkania ze swoimi widzami przekazał przerażającą przepowiednię, która ma się ziścić już w najbliższym czasie.

Polecamy

Mimo że jest dzień, na świecie robi się ciemno, a potem z tej ciemności robi się żółto. Ciężko jest wskazywać termin jakikolwiek co do przyszłości, ale powiedzmy, że jest to wrzesień. W dzień robi się ciemno, a z tego ciemnego robi się żółto, niezdrowo żółto. Wydawać by się mogło, że robi się ciemno, a po ciemności wychodzi słońce żółte - to nie jest to. Czerń przeobrazi się w żółć, ale ta żółć nie będzie zdrowa. Może wrzesień, może październik, może przełom

– mówił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz ma przeczucie, że do tragicznych scen dojdzie jesienią. Zdaniem profety nagle zrobi się ciemno i "niezdrowo żółto". Potem wybuchnie ogromny pożar. Skutki skażenia będą katastrofalne a a u ludzi pojawią się na niej ropiejące rany.

To zrobi wielki pożar ale tak ogromny, że naprawdę będzie mowa o skażeniu nie tylko lokalnym, ale skażeniu wędrującym. Tak tego dużo będzie. A tam, gdzie to skażenie dojdzie, ludzie będą ropieć, będzie ropa na ludziach. Nie ropa naftowa, tylko będą ropieć. Będą mieli miejsca na ciele, które będą obłożone ropą, będą ropiały im części ciała

– mówi pan Krzysztof.

Dalsza część proroctwa przeraziła nie tylko widzów Pana Krzysztofa, ale także jego samego!

Będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości. To nie będzie globalne, ale będzie coś takiego, że będzie się mówiło o tym, że ludzkość zrobiła jedną z najohydniejszych rzeczy, jaką mogła zrobić

– twierdził wzburzony jasnowidz.

Jasnowidz sprecyzował również, jak jego zdaniem będą wyglądały dalsze losy pokrzywdzonych z powodu skażenia części Europy.

Po tym czymś widzę owoce, które będą… Rozsądnie byłoby ich nie jeść. Ale przecież wrzesień i październik w naszym kraju to już nie owoce, to jest już jesień. To będzie miejsce, gdzie są jeszcze owoce: południe Europy, Bliski Wschód, tamte rejony, to tam jeszcze mogą być owoce

– mówi.
Najsłynniejszy polski jasnowidz od jakiegoś czasu powtarza, że jego zdaniem wkrótce będzie mieć miejsce "ogromny konflikt zbrojny", a pojawienie się koronawirusa przygotowywało na niego świat. Jackowski jest zdania, że pandemia koronawirusa była wykorzystywana, jako "szkolenie i musztra" na wypadek działań zbrojnych. Jak twierdzi Jackowski, już wkrótce może wybuchnąć kolejny konflikt i coś może zagrozić Polsce.
Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.