Jasnowidz Krzysztof Jackowski przerażony swoją wizją. "Zacznie się około 20 września"

29.08.2022 13:58
 Jasnowidz Krzysztof Jackowski przerażony swoją wizją. "Zacznie się około 20 września" Fot. Bartosz Krupa/East News

Najnowsza wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego przeraża. Co może się stać 20 września?

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się w internecie swoją najnowszą przepowiednią. Pan Krzysztof pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Profeta prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przerażony swoją wizją

Podczas seansu na żywo profeta znów wrócił do swoich przepowiedni https://www.antyradio.pl/tags/kategoria/przepowiednie sprzed kilku miesięcy i stwierdził, że Polskę czeka bardzo trudny okres.

Polecamy

Jasnowidz wypowiedział się na temat najbliższych tygodni i tego, co w jego opinii czeka nasz kraj. Jackowski poinformował, że niebawem zapadną kluczowe decyzje na najwyższym szczeblu.

Około 20 września już zacznie robić się źle. I to z kilku kierunków. Ja mam wrażenie, że zrobi się na tyle źle, że prezydent będzie zabierał głos, rząd będzie zabierał głos. Zapadną decyzje

- mówi profeta.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada atak na Polskę. Jak twierdzi, nastąpi on w okolicach 20 września.

Może się zacząć coś, co będzie obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu. U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu. Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę, ale będzie to związane z jakąś gotowością

- mówi złowieszczo.

Oto skojarzyła mi się szkoła. I z tej szkoły w pośpiechu wszyscy wybiegali, ale miałem wrażenie, że tu nie chodzi o jedną szkołę, a o wiele szkół. Być może nie chodzi tylko o szkoły. Być może z wielu miejsc ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać. To mi się skojarzyło i mnie przeraziło

- kontynuuje.

Jackowski wielokrotnie odnosił się do obecnej sytuacji na świecie i jej wpływu na nasze życie. Jak twierdzi, już wkrótce możemy się spodziewać naprawdę czarnych scenariuszy.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.