Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię podczas koncertu w Polsce. "To się zacznie od wybuchu"

27.06.2022 15:50
 Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię podczas koncertu w Polsce. "To się zacznie od wybuchu" Fot. Kadr z wideo

Nowa wizja jasnowidza Glanca przeraża. Mężczyzna zapowiada dramatyczną sytuację na koncercie w Warszawie

Jasnowidz Glanc miał koszmarną wizję ogromnego wypadku podczas koncertu. Twierdzi, że niedługo możemy być świadkami jednego z największych zamachów, który będzie miał miejsce w Warszawie!

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię podczas koncertu w Polsce

Polski jasnowidz Wojciech Glanc po raz kolejny podzielił się z widzami swoimi wizjami. Tym razem dotyczyły przerażających rzeczy, do których jego zdaniem dojdzie wkrótce w Warszawie. Glanc stwierdza m.in. że dojdzie tam do "wybuchu mocnej paniki".

Polecamy

Wojciech Glanc jest jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Jak twierdzi, niedawno miał wizję dotyczącą nadchodzących koncertów w Warszawie. Sprawdźcie, co miał na myśli!

Mam po prostu wrażenie wybuchu mocnej paniki, jakby ludzie mieli się potratować. Zostanie tam coś sprowokowane, ktoś coś podrzuci. To się zacznie od małego wybuchu, strzału czy czegoś takiego i wystraszy ludzi. Jeśli miałbym coś sugerować warszawiakom, to najlepiej, żeby trzymali się z daleka od takich wielkich wydarzeń

– powiedział Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Obecnie prowadzi na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie.

Jasnowidz Wojciech Glanc. Jaka będzie pogoda w lecie 2022

Słynny jasnowidz zdradził również, jaka będzie pogoda w lecie 2022. Jasnowidz Wojciech Glanc, twierdzi, że wie, jakie będzie lato 2022. Czy prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Będzie bardzo gorące lato. Wiem, że temperatury skaczą teraz w obie strony, ale czeka nas smażalnia ryb. Do tego dojdą potworne burze w skali o wiele większej, niż kiedykolwiek widzieliśmy. Dotknie to kilka miejscowości. Burze dokonają potężnych zniszczeń, powróci temat trąb powietrznych. Pojawiają mi się przerażające obrazy

- mówi Glanc.

Źródło: Pomponik.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.