Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię w Polsce. "Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu"

07.06.2022 15:16
Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię w Polsce. "Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu" Fot. Kadr z wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że wkrótce Polacy będą umierać z głodu. Przepowiednia szokuje!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znany czytelnikom z wielu publikacji w mediach, przedstawił widzom swojego kanału na YouTube nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie wielu Polaków będzie umierać z głodu.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wielką tragedię w Polsce

Wojciech Glanc jest znanym jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Profeta prowadzi obecnie na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Polecamy

W swojej najnowszej wizji jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że jesienią może nas czekać jeszcze trudniejszy okres.

Pojawiają mi się jakieś potężna problemy z bankami z wypłatami i pojawia mi się takie uczucie, że Polska już jest bankrutem [...]. Straszne zamieszanie czuję w bankach, tak jakby bankomaty były poblokowane, wypłaty [...]. Myślę, że po imieniu nie zostanie to nazwane

 - twierdzi pan Wojciech.

Czy Polska będzie bankrutem? Polska jest bankrutem, tylko my jeszcze o tym nie wiemy. Bieda z nędzą w pozłotce po prostu, jakby to wszystko to był blichtr [...]. Mam bardzo poważne obawy jeśli chodzi o okres jesienny [...]. Jak byśmy znowu mieli płacić w milionach [...]. Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu.

- dodaje

Nie bierzcie kredytów, nie w Polsce, błagam was

Jasnowidz Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc zasugerował także, że politycy doskonale wiedzą, co się zbliża i mają świadomość nadchodzącej tragedii.

Wojciech Glanc na YouTube prowadzi kanał z przepowiedniami. Jasnowidz stawia również tarota. Jak twierdzi, jego przepowiednie często się sprawdzają. Glanc "zobaczył" podobno śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii. Czy biorąc pod uwagę przepowiednie na 2022 rok, jasnowidz Glanc może mieć racje?

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.