Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię w Polsce. "Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu"

07.06.2022 15:16
Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada tragedię w Polsce. "Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu" Fot. Kadr z wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że wkrótce Polacy będą umierać z głodu. Przepowiednia szokuje!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znany czytelnikom z wielu publikacji w mediach, przedstawił widzom swojego kanału na YouTube nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie wielu Polaków będzie umierać z głodu.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wielką tragedię w Polsce

Wojciech Glanc jest znanym jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Profeta prowadzi obecnie na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Polecamy

W swojej najnowszej wizji jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że jesienią może nas czekać jeszcze trudniejszy okres.

Pojawiają mi się jakieś potężna problemy z bankami z wypłatami i pojawia mi się takie uczucie, że Polska już jest bankrutem [...]. Straszne zamieszanie czuję w bankach, tak jakby bankomaty były poblokowane, wypłaty [...]. Myślę, że po imieniu nie zostanie to nazwane

 - twierdzi pan Wojciech.

Czy Polska będzie bankrutem? Polska jest bankrutem, tylko my jeszcze o tym nie wiemy. Bieda z nędzą w pozłotce po prostu, jakby to wszystko to był blichtr [...]. Mam bardzo poważne obawy jeśli chodzi o okres jesienny [...]. Jak byśmy znowu mieli płacić w milionach [...]. Będziemy słyszeć o ludziach umierających z głodu.

- dodaje

Nie bierzcie kredytów, nie w Polsce, błagam was

Jasnowidz Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc zasugerował także, że politycy doskonale wiedzą, co się zbliża i mają świadomość nadchodzącej tragedii.

Wojciech Glanc na YouTube prowadzi kanał z przepowiedniami. Jasnowidz stawia również tarota. Jak twierdzi, jego przepowiednie często się sprawdzają. Glanc "zobaczył" podobno śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii. Czy biorąc pod uwagę przepowiednie na 2022 rok, jasnowidz Glanc może mieć racje?

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.