Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada dramat w Polsce. "Ludzie samobójstwa popełniają"

15.06.2022 11:52
Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada dramat w Polsce. "Ludzie samobójstwa popełniają" Fot. Kadr z wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada dramatyczne wydarzenia w Polsce. Zdaniem profety ludzie z rozpaczy zaczną popełniać samobójstwa.

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, przedstawił niedawno swoją nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie wielu Polaków będzie mieć naprawdę spore kłopoty.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada trudne czasy

Wojciech Glanc tym razem podzielił się swoimi przepowiedniami z Interią. Jasnowidz tym razem ostrzega przed ogromnym wzrostem cen, który ma jego zdaniem nastąpić pod koniec wakacji 2022.

Mam odczucie, że okres wakacyjny przejdzie dosyć spokojnie. Ja bym się najbardziej obawiał końca wakacji, wtedy zaczniemy zauważać to, jak ceny lecą do góry

- twierdzi pan Wojciech.

Polecamy

Jak się można było spodziewać, wizjoner wskazał dokładnie, kogo kryzys dotknie najbardziej. W jego opinii najbardziej ucierpią emeryci, ludzie najubożsi oraz kredytobiorcy.

Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy - że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy. [...] Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja - ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby "wyrobić". Obawiam się tego potwornego wzrostu cen

- mówi jasnowidz.

Jasnowidz Wojciech Glanc o braku prądu

Jak dotąd przerwy w dostawie prądu zdarzają się w Polsce wyłącznie z powodu prac remontowych lub katastrof naturalnych. Jednak służby starają się je jak najszybciej naprawić. Zwykle można też uzyskać komunikat co przyczyną braku prądu, jak długo potrwa przerwa w jego dostawie. Zdaniem Glanca tym razem będzie inaczej. Blackout stanie się w Polsce normą.

Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. "20-sty stopień zasilania". Ten rok będzie ciężki

- przeraża jasnowidz Glanc.

Przerobiliśmy różne rzeczy w życiu, już była potworna inflacja, kiedy płaciliśmy w milionach. I jakoś, mimo wszystko, przeżyliśmy, daliśmy radę, a niektórym nawet było dobrze. My Polacy mamy co takiego, że umiemy się dostosowywać

- pociesza jasnowidz.

Wojciech Glanc jest znanym jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Profeta prowadzi obecnie na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Źródło: Interia.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.