Jason Momoa reklamuje kredyty hipoteczne kąpiąc się w wannie [WIDEO]

29.01.2020 13:09
Jason Momoa reklamuje kredyty hipoteczne kąpiąc się w wannie [WIDEO] Fot. instagram.com/prideofgypsies/

Za moment odbędzie się Superbowl i z tej okazji firmy szykują wielkie kampanie reklamowe. Wśród nich znalazło się Rocket Mortage, które zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ich produkty reklamuje... Jason Momoa. 

Co Jason Momoa ma wspólnego z kredytami na nieruchomości? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nic. Okazuje się jednak, że Rocket Mortage znalazło z gwiazdorem "Aquamana" jakiś wspólny język i zaprosiło go do wystąpienia w serii reklam z okazji Superbowl. Na razie w internecie pojawiły się dwa 15-sekundowe spoty. W jednym z nich Momoa bawi się pianą w wannie, w drugim mówi natomiast do różowej szczotki do włosów.

Jason Momoa promuje kredyty na dom

Efekt tej współpracy wygląda absurdalnie i co najmniej komiczne. Z zapowiedzi Rocket Mortage na YouTubie wynika, że w planach są jeszcze kolejne spoty. Na razie możemy się zapoznać z dwoma poniższymi reklamami: 

Przeczytaj także

Cała reklama zadebiutuje podczas tegorocznego Superbowl, który odbędzie się 3 lutego 2020 roku o godzinie 0:30 czasu polskiego. W finale ligi NFL zobaczymy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.