Pogoda
29.01.2020 13:09

Jason Momoa reklamuje kredyty hipoteczne kąpiąc się w wannie [WIDEO]

Za moment odbędzie się Superbowl i z tej okazji firmy szykują wielkie kampanie reklamowe. Wśród nich znalazło się Rocket Mortage, które zajmuje się kredytami hipotecznymi. Ich produkty reklamuje... Jason Momoa. 

Jason Momoa
foto: instagram.com/prideofgypsies/

Co Jason Momoa ma wspólnego z kredytami na nieruchomości? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nic. Okazuje się jednak, że Rocket Mortage znalazło z gwiazdorem "Aquamana" jakiś wspólny język i zaprosiło go do wystąpienia w serii reklam z okazji Superbowl. Na razie w internecie pojawiły się dwa 15-sekundowe spoty. W jednym z nich Momoa bawi się pianą w wannie, w drugim mówi natomiast do różowej szczotki do włosów.

Jason Momoa promuje kredyty na dom

Efekt tej współpracy wygląda absurdalnie i co najmniej komiczne. Z zapowiedzi Rocket Mortage na YouTubie wynika, że w planach są jeszcze kolejne spoty. Na razie możemy się zapoznać z dwoma poniższymi reklamami: 

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Wybrano najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Jason Momoa został zdetronizowany przez popularnego wokalistę

Cała reklama zadebiutuje podczas tegorocznego Superbowl, który odbędzie się 3 lutego 2020 roku o godzinie 0:30 czasu polskiego. W finale ligi NFL zobaczymy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers.

Gra o tron
Gra o tron
Przeczytaj także Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron"
Tagi: News Jason Momoa