Pogoda
13.06.2019 12:00

Jason Momoa świetnie bawił się na koncercie Slayera: "było zaje*iście!"

Jason Momoa niedawno poszedł na koncert Slayera, co postanowił udokumentować serią zdjęć, które udostępnił na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia i wideo z Slayera.

Jason Momoa
foto: Joseph Martinez / PictureLux/PictureLux/agefotostock/East News

Jason Momoa jest fanem metalu. Gwiazdor "Aquamana" i "Gry o tron" wielokrotnie dzieliła się swoją miłością do ciężkiej muzyki na Instagramie, gdzie pokazywał zdjęcia ze znanymi muzykami (m.in. Lennym Kravitzem oraz Slashem). Tym razem aktor wybrał się na koncert Slayera, który odbył się w Budapeszcie w ramach ich pożegnalnej europejskiej trasy.    

Jason Momoa i Slayer na wspólnych zdjęciach

Momoa nie krył w opisie zdjęć i filmików swojego podziwu wobec Slayera, zespół odwdzięczył się natomiast nazwaniem go "najfajniejszym ziomkiem na Ziemi". Podczas imprezy pojawił się również Scott Ian z Anthraxa:

"

Kocham metal. Było tyle ognia i przy okazji najlepsze show na świecie. Moje dziecięce marzenia się spełniły. Poznałem ludzi ze Slayera i Anthraxu i okazuje się, że są kur*wsko fajnymi ludźmi. Bardzo dziękuję i jestem naprawdę wdzięczny. "

Khal Drogo
Khal Drogo
Przeczytaj także Jason Momoa skomentował finał "Gry o tron": Drogon powinien spalić Jona!

Zdjęciami podzielił się również sam Slayer oraz Gary Holt. To właśnie gitarzysta zespołu określił Momoę "najfajniejszym kolesiem", przy okazji dzieląc się miłością wobec "Gry o tron" i Khala Drogo, w którego wcielał się aktor:

Jason Momoa wystąpi w Diunie

Dlaczego panowie spotkali się akurat w Budapeszcie? Ponieważ Jason Momoa pracował tam nad pierwszą częścią "Diuny". Okazuje się, że aktor zakończył już prace nad projektem, ponieważ umieścił hashtag #DiunaSkończona. Aktor wcieli się w Duncana Idaho, jednego z najważniejszych sojuszników rodu Atrydów. Premiera adaptacji książki Franka Herberta odbędzie się 18 listopada 2020 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Aquaman Jason Momoa Slayer Gra o tron