Pogoda
21.12.2018 11:03

Jean Reno wystąpił w spocie promującym Święta Bożego Narodzenia w Polsce

Francuski aktor pojawił się w reklamie przygotowanej przez Polską Fundację Narodową. Mężczyzna opowiedział o tym, jak wyglądają zwyczaje świąteczne w naszym kraju.

Jean Reno w Polsce
foto: kadr z wideo

Jean Reno opowiada w reklamie swojej wnuczce o tradycjach, które panują w pewnym niedalekim kraju. Aktor tłumaczy jej ubieranie choinki, lepienie bałwanków, czy przygotowywanie tradycyjnych potraw. Opis tej krainy powoduje, że dziewczynka przenosi się oczyma wyobraźni do tego miejsca. Potem dowiaduje się od swojego dziadka, że to właśnie w Polsce spędzą nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Z resztą zobaczcie sami ten świąteczny spot Polskiej Fundacji Narodowej z Jeanem Reno:

Jean Reno promuje święta w Polsce

Na temat spotu z francuskim aktorem wypowiedział się Filip Rdesiński, prezes Polskiej Fundacji Narodowej:

"

Świąteczny klip z Jeanem Reno promuje piękno polskich tradycji bożonarodzeniowych i pokazuje urodę polskich Tatr zimą. Buduje obraz naszego kraju jako pełnego rodzinnego ciepła, bogatego kulturowo, atrakcyjnego turystycznie i takiego, w którym każdy może czuć się bezpiecznie -  "

Tak za to opisali go twórcy w opisie wideo na Youtubie:

"

Czy potraficie wyobrazić sobie ciepło, atmosferę świątecznej magii wypełniającej Wasze serca dziecięcą radością? Czy macie w pamięci zapachy, które wzmacniają te uczucia? Czy chcielibyście na nie przepis? Oto on: Święta Bożego Narodzenia w Polsce! Wesołych Świąt z Polski! "

Spot jest dostępny w 4 wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, włoskiej i oczywiście polskiej. Według informacji PFN, reklama ma być emitowana w polskiej oraz zagranicznej telewizji, a także promowana w mediach społecznościowych. 

Kamil Kacperski