Jeden z modów do „GTA V” pozwala graczom na wcielenie się w King Konga i Godzillę

Kamil Kacperski
18.05.2018 13:52
Godzilla i King Kong w Gta V|undefined Fot. kadr z wideo

Jedną z największych zalet „GTA V” jest możliwość modowania tej produkcji. Jedna z nich pozwala graczom stoczyć pojedynek między dwoma ogromnymi potworami.

Godzilla i King Kong dołączają do szerokiej obsady „GTA V” - wśród nich oprócz postaci znanych z właściwej fabuły znajdziemy m.in. bohaterów „Dragon Balla Z”, Supermana, czy Flasha.

Do premiery filmu „King Kong vs Godzilla” zostało jeszcze kilkanaście miesięcy, ale na szczęście już teraz możemy zobaczyć przedsmak pojedynku między dwoma legendarnymi potworami znanymi z kinowych ekranów. Trwające ponad 20 minut wideo przygotował youtuber MkElite. Mod jest strasznie zglitchowany, ale wygląda, jakby granie w niego sprawiało mnóstwo szczęścia. Zobaczcie, jak Godzilla i King Kong prezentują się na ulicach Los Santos:

GTA V złamało wszystkie rekordy branży gier

Według badań analityków z MarketWatch, produkcja Rockstara przyniosła zyski rzędu 6 miliardów dolarów. To ponad dwa razy więcej niż najbardziej dochodowy film w historii, czyli „Avatar” Jamesa Camerona. Czyni ją to jednocześnie najlepiej zarabiającym produktem rozrywkowym w historii. Oczywiście ogromną zasługą w tym miały 3 różne premiery i dostępność produkcji nie tylko na Xboxy 360 i PS3, ale dodanie potem wersji na PC oraz Playstation 4 oraz Xboksy One.

Nie obyło się oczywiście bez kontrowersji - Lindsay Lohan oskarżyła twórców o nielegalne użycie jej wizerunku w materiałach promocyjnych gry „GTA V”, a gdy przegrała o to proces, to postanowiła po raz kolejny wytoczyć w kierunku Rockstara działa i pozwać ich o nielegalne użycie jej wizerunku w trakcie tworzenia postaci Lacey Jonas. Według Lohan, postać była summa summarum „portretem” aktorki, a jej wizerunek został wykorzystany w materiałach promocyjnych bez wyraźnej zgody Lohan. Sąd stwierdził jednak, że postać Lacey Jonas jest „jawną parodią”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.