Jeff Bezos poleciał w kosmos. Wielu porównało go do złoczyńcy z "Austina Powersa"

21.07.2021 11:48
Jeff Bezos poleciał w kosmos. Wielu porównało go do złoczyńcy z "Austina Powersa" Fot. AP/Associated Press/East News

Na koniec świata i jeszcze dalej - założyciel Amazona i znany bogacz Jeff Bezos zrealizował swoje marzenie i poleciał w kosmos. Misja Blue Origin przyniosła również wiele pociechy internetowym śmieszkom.

Bezos poleciał w kosmos, a ludzie się śmieją, że to Austin Powers w rzeczywistości

Jak nietrudno się domyślić, start Blue Origin przykuł zainteresowanie sporej ilości osób. Łącznie Bezos i spółka spędzili w kosmosie 10 minut, co jest sporym osiągnięciem i niewątpliwie może rozpocząć korporacyjną rywalizację o kosmos między Amazonem, SpaceX oraz Virgin Galactic. Jednak uwagę niektórych przykuł design samej rakiety. Ci stwierdzili bowiem, że wygląda łudząco podobnie do pojazdu używanego przez doktora Zło w "Austinie Powersie".

Polecamy

Przypominamy, że rakieta w filmie miała dwie kule przypominające męskie genitalia, co raczej nie było źródłem inspiracji dla Blue Origin.

Ludzie to w gruncie rzeczy bardzo proste kreatury i wszystko, co jest w miarę długie i podłużne kojarzy się fallicznie. Dlatego też Twittera zalały obrazki i tweety cisnące bekę z designu Blue Origin i jego podobieństwa do rakiety doktora Zło:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Blue Origin to kolejny projekt, który razem ze SpaceX Elona Muska i Virgin Galactic Richarda Bransona poleciał w kosmos. Ciekawe, czy plany Bezosa są tak daleko zakrojone, jak te Muska - wiemy, że miliarder chce wysłać ludzi na Marsa już w 2025 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.