Pogoda
28.04.2016 14:35

Jeremy Clarkson odpowiedział na pytania internautów

Główny, były prezenter Top Gear rozpoczął „sesję pytań i odpowiedzi” w związku z założeniem konta na Facebooku.

Jeremy Clarkson odpowiedział na pytania internautów
foto: materiały prasowe

Fani Jeremy’ego nie omieszkali więc skorzystać z tej okazji i wypytywali go o najróżniejsze kwestie, przy czym niektóre z nich już wcześniej były poruszane przez brytyjskiego prezentera motoryzacyjnego choćby przy okazji szczerego wywiadu o tym, że 2015 był najgorszym rokiem w jego życiu.

Clarkson zdradził, że jego zdaniem najwspanialszym kiedykolwiek wyprodukowanym samochodem jest Ferrari F40. Na przeciwległym biegunie jako najgorszy, którym miał okazję jeździć, znalazło się Mitsubishi Outlander PHEV. Zapytany o ulubiony kraj spośród zwiedzonych w ramach kręcenia Top Gear, odparł, że najlepiej czuł się w Botswanie.

Jeden z internautów spytał Jeremy’ego czy nie obawia się tego, że wielu fanów dawnego Top Gear nie zdecyduje się na oglądanie nowego motoryzacyjnego show Amazona, ponieważ wymagana jest dodatkowa subskrypcja w porównaniu do innych kanałów, na co ten odpowiedział:

"

Tak. Masz rację. BBC jest darmowe. O nie, poczekaj… "

Zapytany o to, czy będzie pierwszą gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę, która wystąpi w Top Gear, odparł enigmatycznie, że… nie. Niewiele więcej miał do powiedzenia przy okazji pytania o to, jak działa turbina:

"

Wielokrotnie to tłumaczyłem: czarna magia. "

Jeremy uchylił także rąbka tajemnicy, wspominając, że w ramach pierwszej serii „TheUntitledAmazonCarShow” powstanie 12 epizodów, z czego debiutancki ukaże się jesienią 2016 roku. Wciąż jednak nie wiadomo jak się będzie nazywać…

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy Clarkson kupiłby Dacię Sandero, odpowiedź brzmi:

"

Tak. Tylko jeśli byłbym biedny. "

Z kolei zapytany o ulubionego Peugeota udzielił typowej dla niego odpowiedzi:

"

To tak jakbyś się mnie spytał jaka jest moja ulubiona infekcja oka. "

Przy okazji Jeremy wspomniał, że gdyby miał okazję, chętnie zabiłby Maya przed kamerą:

Cóż, chyba nikt nie przepuściłby takiej okazji… A jeśli jesteście ciekawi jak James sobie poradził pod gradobiciem pytań internautów, sprawdźcie tutaj.

Tagi: Duperele Top Gear