Jerzy Owsiak ma koronawirusa. W jakim stanie jest prezes Fundacji WOŚP?

21.10.2020 09:38
Jerzy Owsiak ma koronawirusa. W jakim stanie jest prezes Fundacji WOŚP? Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jurek Owsiak poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że ma koronawirusa. Test na COVID-19 okazał się pozytywny.

Jerzy Owsiak ma koronawirusa. Twórca jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce i Europie poinformował, że jego test na COVID-19 okazał się pozytywny. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Jerzy Owsiak ma koronawirusa

Informację o swoim stanie zdrowia Owsiak opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyznał, że zaczął czuć się słabo w piątek wieczorem:

W piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi.

Przeczytaj także

Jurek Owsiak z koronawirusem. Test był pozytywny

Niestety test okazał się pozytywny. 

To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni.

Owsiak zaapelował do wszystkich śledzących jego profil, aby nie bagatelizowali pandemii oraz swoich objawów mogących oznaczać zarażenie koronawirusem. 

Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie.

Ekipa Fundacji WOŚP rozpoczęła pracę zdalną.

Już od poniedziałku nasza Fundacja pracuje praktycznie w systemie home office. W poniedziałek to było 80% a dzisiaj po wynikach większość nas już na home office. Dodatkowo od dzisiaj wszystkie osoby, które miały ze sobą styczność - zgodnie z zasadami - spędzą czas na ścisłej samoizolacji. Piszę o tym ze szczegółami, abyśmy wszyscy zdawali sobie sprawę, że zagrożenie jest stałe wokół nas.

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.