Pogoda
04.06.2020 12:07

Jest pierwszy trailer "Asymetrii" Niewolskiego. W obsadzie filmu znalazł się m.in. Popek

Już wkrótce możemy spodziewać się premiery filmu Kondrada Niewolskiego "Asymetria". Nie będzie on kontynuacją "Symetrii", jednak znajdą się w nim znane postacie.

Asymetria
foto: kadr z wideo

"Symetria" z 2003 roku to jeden z najgłośniejszych filmów Konrada Niewolskiego. Film otrzymał Nagrodę Specjalną od dziennikarzy na festiwalu Złote Lwy, a także szereg nominacji między innymi do Orłów. Film opowiada o niesłusznie skazanym za napaść na staruszkę mężczyźnie, który próbuje odnaleźć się w więziennej rzeczywistości.

Asymetria: Jest pierwszy trailer filmu Niewolskiego

Twórca produkcji, Konrad Niewolski powraca z filmem "Asymetria". Prace nad dziełem nie ustały nawet mimo pandemii koronawirusa, a jej pierwsze efekty możemy właśnie podziwiać w trailerze filmu.

Nowe dzieło Niewolskiego nie jest kontynuacją "Symetrii", jednak w produkcji pojawiają się postacie Adolf i Zborek, znane z hitu 2003 roku. Zagrali je Dariusz Biskupski i Andrzej Andrzejewski. Fabuła filmu opiera się na historii mężczyzny, który popełnił przestępstwo, aby ochronić swoją rodzinę. W pisaniu scenariusza Niewolskiemu pomagał Wojciech Rzehak, współtwórca "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego.

W główną rolę w filmie wcieli się Mikołaj Roznerski. Oprócz tego w produkcji zobaczymy też Piotra Fronczewskiego, Jana Frycza, Danutę Stenkę, Paulinę Szostak, Grażynę Szapołowską oraz rapera Popka.

Premiera filmu została zaplanowana na jesień 2020.

Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Przeczytaj także Patryk Vega prezentuje nowy film - zobaczcie zwiastun "Pętli". O czym będzie? [WIDEO]