Jest pierwszy trailer "Asymetrii" Niewolskiego. W obsadzie filmu znalazł się m.in. Popek

04.06.2020 12:07
Jest pierwszy trailer "Asymetrii" Niewolskiego. W obsadzie filmu znalazł się m.in. Popek Fot. kadr z wideo

Już wkrótce możemy spodziewać się premiery filmu Kondrada Niewolskiego "Asymetria". Nie będzie on kontynuacją "Symetrii", jednak znajdą się w nim znane postacie.

"Symetria" z 2003 roku to jeden z najgłośniejszych filmów Konrada Niewolskiego. Film otrzymał Nagrodę Specjalną od dziennikarzy na festiwalu Złote Lwy, a także szereg nominacji między innymi do Orłów. Film opowiada o niesłusznie skazanym za napaść na staruszkę mężczyźnie, który próbuje odnaleźć się w więziennej rzeczywistości.

Asymetria: Jest pierwszy trailer filmu Niewolskiego

Twórca produkcji, Konrad Niewolski powraca z filmem "Asymetria". Prace nad dziełem nie ustały nawet mimo pandemii koronawirusa, a jej pierwsze efekty możemy właśnie podziwiać w trailerze filmu.

Nowe dzieło Niewolskiego nie jest kontynuacją "Symetrii", jednak w produkcji pojawiają się postacie Adolf i Zborek, znane z hitu 2003 roku. Zagrali je Dariusz Biskupski i Andrzej Andrzejewski. Fabuła filmu opiera się na historii mężczyzny, który popełnił przestępstwo, aby ochronić swoją rodzinę. W pisaniu scenariusza Niewolskiemu pomagał Wojciech Rzehak, współtwórca "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego.

W główną rolę w filmie wcieli się Mikołaj Roznerski. Oprócz tego w produkcji zobaczymy też Piotra Fronczewskiego, Jana Frycza, Danutę Stenkę, Paulinę Szostak, Grażynę Szapołowską oraz rapera Popka.

Premiera filmu została zaplanowana na jesień 2020.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.