"JoJo's Bizzare Adventure" stało się hitem internetu przez dostawcę jedzenia

10.03.2021 15:56
"JoJo's Bizzare Adventure" stało się hitem internetu przez dostawcę jedzenia Fot. materiały prasowe/David Production/Lucky Land

"JoJo's Bizzare Adventure" to jedno z najpopularniejszych anime ostatnich lat. Absurdalne przygody rodziny Joestarów stały się jednym z ulubionych źródeł inspiracji dla internetowych memiarzy - jeden z nich przeżył niedawno sytuację wyciągniętą żywcem z serialu w trakcie zamawiania jedzenia.

JoJo's Bizzare Adventure bohaterem memu z dostawcą jedzenia

"JoJo's Bizzare Adventure" ma mnóstwo barwnych i lubianych postaci, ale definitywnie najbardziej rozpoznawalnym duetem jest Dio i Jotaro Kujo. Blondwłosy złoczyńca i stoicki bohater toczyli bój o losy świata w serii o podtytule "Stardust Crusaders", a fragment ich pojedynku, w którym JoJo powoli zmierza w kierunku wampira stał się ikoniczny i do dziś jest bohaterem ogromnej ilości memów.

Polecamy

Ostatnio scenkę rodzajową z JJBA przeżył youtuber i aktor głosowy Connor Colquhoun, znany również jako CDawgVA. Podzielił się na Twitterze screenem z aplikacji Uber Eats, na którym widniało imię jego dostawcy. To brzmiało... Jyotaro. 

CDawg oczywiście nie omieszkał sobie zażartować z tej sytuacji i jako człowiek oświecony nawiązał do "JoJo's Bizzare Adventure":

Właśnie zamówiłem Uber Eatsa i on się do mnie k*wa zbliża. POMOCY!

Polecamy

Dla przypomnienia i kontekstu - we wspomnianej scenie z JJBA Dio kieruje słowa "Oh, you're approaching me?" do Jotaro, a niedługo później ginie w walce z bohaterem. Przerażenie youtubera jest więc całkowicie zrozumiałe.

Już w kwietniu ma się odbyć impreza "Joestar The Inherited Soul", która ma być największym eventem w historii marki. Fani spodziewają się wielu ogłoszeń związanych z popularną serią - nie tylko zwiastuna i daty premiery kolejnego sezonu anime "JoJo's Bizzare Adventure" (adaptacji "Stone Ocean"), ale również zapowiedzi 9. księgi mangi.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.