Pogoda
14.12.2017 12:31

Joe Keery zgoli głowę z powodu zwycięzcy Złotych Globów?

Steve ze „Stranger Things” zostanie pozbawiony swojej olśniewającej fryzury? Istnieje niebezpieczeństwo, że tak. 

Joe Keery zgoli głowę z powodu zwycięzcy Złotych Globów?
foto: kadr z wideo

David Harbour za swoją rolę Jima Hoppera w 2. Sezonie „Stranger Things” otrzymał nominację do Złotych Globów 2018 w kategorii drugoplanowa rola męska. To duże wyróżnienie, tym bardziej, że jest jedynym członkiem obsady „Stranger Things”, który został w tym roku nominowany przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Aktor szczerze ucieszył się z tego wyróżnienia i postanowił pochwalić się nim na swoim instagramowym profilu. Szybko wyłapał to jego młodszy kolega z planu, Joe Keery, który swoim komentarzem pod zdjęciem Harboura zepsuł wszystko.

"

Chylę czoła, Złote Globy, za nominację. W tym roku mój świąteczny prezent dotarł wcześniej. Sprawiliście, że czuję się jak w święta. "

W odpowiedzi na ten wpis, Joe Keery umieścił następujący komentarz:

komentarz steeve'a
"

Jeśli wygrasz David, bracia Duffer w końcu zgolą mi głowę. "

Steve, w którego w „Stranger Things” wciela się Joe Keery, słynie z kilku rzeczy: z bycia świetną niańką, z władania kijem baseballowym z gwoździami oraz – przede wszystkim – ze swojej olśniewającej fryzury. Jego czuprynie, idealnie wystylizowanej na najmodniejszy look z lat 80., poświęcony był niejeden dialog w serialu. Jeden z nich zdradzał nawet, w jaki sposób Steve układa swoje włosy (cały sekret tkwi w spreju Farrah Fawcett). Dlatego wieść, że aktor miałby pozbawić się (a co za tym idzie – swojego bohatera) tej oszałamiającej fryzury, wzburzyła fanów do tego stopnia, że nominacja dla Harboura przestała mieć znaczenie. Pod jego radosnym wpisem zamiast zasłużonych gratulacji zaczęły pojawiać się prośby i groźby pod adresem Keery’ego, by nie golił głowy. W ten właśnie sposób fryzura Steve’a znów skradła całe show, za co David Harbour bez wątpienia jest mu niezwykle wdzięczny.

Ekipa ze „Stranger Things” oficjalnie powróci na ekrany w 3. sezonie. Premiera najprawdopodobniej odbędzie się w 2019 roku. Czy oczom fanów ukaże się wtedy Steve w nowej fryzurze? Jak śpiewała kiedyś Anita Lipnicka – wszystko się może zdarzyć. 

Natalia Hluzow
Tagi: Stranger Things Seriale