John Boyega, zdrajca Najwyższego Porządku, aresztowany w brawurowej akcji szturmowców w Disneylandzie [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
24.12.2018 13:42
FN-2187 Finn|undefined Fot. kadr z filmu

Dwójka bohaterskich szturmowców schwytała w Disneylandzie zbiega i zdrajcę FN-2187, działającego w Ruchu Oporu pod pseudonimem operacyjnym „Finn”.

Dezerter FN-2187 ma na swoim koncie wiele zbrodni przeciwko Najwyższemu Porządkowi – jego działania doprowadziły do śmierci milionów patriotów służących na okręcie flagowym Naczelnego Wodza Kylo Rena, w długim spisie przestępstw FN-2187 znajduje się też między innymi bezpośredni zamach na życie umiłowanego przywódcy.

Dzięki czujności dwóch szturmowców strzegących spokoju dzieci i młodzieży w Disneylandzie udało się zapobiec planowanemu przez FN-2187 zamachowi terrorystycznemu, w którym ofiarami miały być młodzi i niewinny obywatele Najwyższego Porządku.

Funkcjonariusze zauważyli podejrzanie zachowującą się osobę, która rysopisem przypominała poszukiwanego zbiega. Po przeprowadzeniu szybkiego rozpoznania okazało się, że FN-2187 próbował zinfiltrować Disneyland przebierając się za Johna Boyegę.

Dzięki przytomności umysły i szybkiej reakcji udało się złapać dezertera, który do końca próbował przekazać w transmisji wideo informacje Ruchowi Oporu. Udało się nam zdobyć nagranie chwili aresztowania:

Zdrajca John Boyega aresztowany przez szturmowców w Disneylandzie

Miliony praworządnych obywateli mogą czuć się bezpieczniej wiedząc, że FN-2187 został pojmany – przynoszące ulgę słowa padają pod koniec nagrania, gdy szturmowiec spokojnym głosem oznajmia, że zbieg został pojmany.

FN-2187 zostanie przesłuchany z zachowaniem najwyższych standardów okrucieństwa, a następnie wykonany zostanie zaległy wyrok śmierci.

Bohaterscy szturmowcy zostali nagrodzeni dwoma minutami urlopu.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.