Pogoda
28.02.2019 13:40

Johnny Cage z rolą życia w Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 wzbogacił się o prawdziwego gwiazdora – NetherRealm zdradził właśnie, że w grze pojawi się Johnny Cage. Aktor weźmie ze sobą Oscara i nie zawaha się użyć go w chory, brutalny sposób. 

Johnny Cage Mortal Kombat 11
foto: kadr z wideo

Johnny Cage walczy w śmiertelnym turnieju od samego początku, kładąc na szalę pomyślności wymiaru ziemskiego wszystkie swoje talenty - zarówno jako aktor, jak i wojownik.

Jednemu i drugiemu towarzyszy ego, które można albo z miejsca pokochać, albo znienawidzić – patrząc na to, w jakiś sposób Johnny Cage będzie gwiazdorzył w Mortal Kombat 11 pokusimy się o stwierdzenie, że zdobędzie całkiem sporo nowych fanów.

Cage wie, że ma talent, i nie waha się go używać w starciach w zwarciu, na odległość, oraz podczas wykonywaniu fatality – o tym, jak wygląda ono w Mortal Kombat 11, można przekonać się na własne oczy oglądając poniższą prezentację:

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11
Przeczytaj także Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality. Facebook zbanowałby nas za pokazanie screena

Mortal Kombat 11 – fatality Johnny'ego Cage’a

Johnny Cage dołączył do całkiem sporej już grupki zawodników, od których zależeć będą losy Ziemi – część z nich będzie bronić naszego wymiaru, część zaś, pozostając pod wpływem zła, będzie się starać nasz wymiar zniszczyć.

NetherRealm Studios pokazało już w akcji Skorpiona, Raidena, Sub-Zero, Sonyę Blade, Skarlet, Barakę, Gerasa, Kano, D'Voraha, Kabala oraz Jade.

Zobacz także: >> Fatality Sub-Zero w rzeczywistości [WIDEO] <<

Seria Mortal Kombat słynie z brutalności i bardzo obrazowego pokazywania przemocy – jak się okazało, jest przy tym bardzo realistyczna – w pierwszym odcinku serii „Nauka Mortal Kombat” udowodniono, że Sub-Zero naprawdę może roztrzaskać w drzazgi zamrożoną głowę przeciwnika.

Premiera Mortal Kombat 11 zaplanowana jest na 23 kwietnia 2019 roku.

Zagracie w Mortal Kombat 11?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry