Joker trafił do Mortal Kombat 11. Pokazuje, czym jest prawdziwa brutalność [WIDEO]

24.01.2020 13:14
Joker w Mortal Kombat 11|undefined Fot. materiały prasowe NetherRealm Studios

Fani serii Mortal Kombat rozpieszczani są przez twórców wyjątkowo pięknie podaną brutalnością. Joker, który w MK11 pojawi się na występach gościnnych, dodaje do tego jeszcze odrobinę czarnego humoru.

Mortal Kombat 11 oczarowuje oprawą graficzną – krwawe i brutalne pojedynki nigdy nie wyglądały jeszcze tak dobrze i plastycznie. Rzeź, jaką rozpętują postacie podczas pojedynków, ogląda się z wielką przyjemnością.

Od premiery MK11 minęło już sporo czasu i teraz twórcy zajmują się przygotowywaniem dodatków z nowymi, często zaskakującymi postaciami. W nowym DLC do uniwersum Mortal Kombat wraca Joker i jest przy tym bardziej zabójczy, niż kiedykolwiek. Być może dlatego, że można się w nim dopatrzyć zachować kojarzonych z najlepszymi ekranowymi przedstawieniami „zabójczego klauna” w ostatnich lat.

Przeczytaj także

Na możliwość własnoręcznego pokierowania ciosami Jokera trzeba poczekać do 28 stycznie 2020 roku. Już teraz można jednak zobaczyć, jak w Mortal Kombat 11 sprawuje się jeden z najgroźniejszych przeciwników Batmana.

Joker w Mortal Kombat 11. Fatality, Brutality i ciosy specjalne

Joker ma szansę zrobić furorę wśród graczy Mortal Kombat. Tym bardziej, że do pomocy zabrał ze sobą nawet Batmana, a jedno z jego Fatality przywoła wspomnienia zabójstwa Jasona Todda.

Twórcy MK11 przemycili ponadto dużo nawiązań do filmów w krótkich rozmowach prowadzonych przez postaci przed walkami. Poniżej możecie obejrzeć wszystkie interakcje Jokera, jakie występują w grze.

Twórcy przemycili iw nich także nawiązania do świata komiksów DC, nie stronią też od żartów związanych z Injustice oraz wcześniejszymi starciami Jokera z postaciami Mortal Kombat.

Zobacz także: Protestujący na całym świecie przebierają się za Jokera 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.