Joker trafił do Mortal Kombat 11. Pokazuje, czym jest prawdziwa brutalność [WIDEO]

24.01.2020 13:14
Joker trafił do Mortal Kombat 11. Pokazuje, czym jest prawdziwa brutalność [WIDEO] Fot. materiały prasowe NetherRealm Studios

Fani serii Mortal Kombat rozpieszczani są przez twórców wyjątkowo pięknie podaną brutalnością. Joker, który w MK11 pojawi się na występach gościnnych, dodaje do tego jeszcze odrobinę czarnego humoru.

Mortal Kombat 11 oczarowuje oprawą graficzną – krwawe i brutalne pojedynki nigdy nie wyglądały jeszcze tak dobrze i plastycznie. Rzeź, jaką rozpętują postacie podczas pojedynków, ogląda się z wielką przyjemnością.

Od premiery MK11 minęło już sporo czasu i teraz twórcy zajmują się przygotowywaniem dodatków z nowymi, często zaskakującymi postaciami. W nowym DLC do uniwersum Mortal Kombat wraca Joker i jest przy tym bardziej zabójczy, niż kiedykolwiek. Być może dlatego, że można się w nim dopatrzyć zachować kojarzonych z najlepszymi ekranowymi przedstawieniami „zabójczego klauna” w ostatnich lat.

Przeczytaj także

Na możliwość własnoręcznego pokierowania ciosami Jokera trzeba poczekać do 28 stycznie 2020 roku. Już teraz można jednak zobaczyć, jak w Mortal Kombat 11 sprawuje się jeden z najgroźniejszych przeciwników Batmana.

Joker w Mortal Kombat 11. Fatality, Brutality i ciosy specjalne

Joker ma szansę zrobić furorę wśród graczy Mortal Kombat. Tym bardziej, że do pomocy zabrał ze sobą nawet Batmana, a jedno z jego Fatality przywoła wspomnienia zabójstwa Jasona Todda.

Twórcy MK11 przemycili ponadto dużo nawiązań do filmów w krótkich rozmowach prowadzonych przez postaci przed walkami. Poniżej możecie obejrzeć wszystkie interakcje Jokera, jakie występują w grze.

Twórcy przemycili iw nich także nawiązania do świata komiksów DC, nie stronią też od żartów związanych z Injustice oraz wcześniejszymi starciami Jokera z postaciami Mortal Kombat.

Zobacz także: Protestujący na całym świecie przebierają się za Jokera 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.