Jon Bernthal przyprawia o dreszcze w aktorskim zwiastunie Ghost Recon: Breakpoint

04.09.2019 14:13
Jon Bernthal w Ghost Recon: Breakpoint|undefined Fot. kadr z wideo YouTube/Ubisoft

Kiedyś był jednym z nich, teraz zabicie ich wszystkich stało się dla niego sprawą bardzo osobistą. Cole D. Walker, grany w Ghost Recon: Breakpoint przez Jona Bernthala, pokazuje jak zmienił się z Ducha w Wilka.

Aktor znany między innymi z serialu „The Punisher” na Netfliksie wypracował sobie wizerunek prawdziwego twardziela. Występ w Ghost Recon: Breakpoint może pomóc we wzmocnieniu tego wrażenia.

Nowa część tworzonego przez Ubisoft cyklu o elitarnych żołnierzach ma pozwolić graczom na prowadzenie działań w otwartym, pełnym niebezpieczeństw i wrogów świecie. Głównym przeciwnikiem ma być postać grana przez Jon Bernthal. Cole D. Walker zadebiutował w darmowym dodatku do Ghost Recon: Wildlands.

Przeczytaj także

Aktorski zwiastun Ghost Recon: Breakpoint pokazuje, dlaczego jeden z najlepszych Duchów postanowił zdradzić swoich towarzyszy broni.

Po jego obejrzeniu można być pewnym, że starcia z postacią graną przez Jona Bernthala będą wymagające i wyczerpujące.

Jon Bernthal w aktorskim zwiastunie Ghost Recon: Breakpoint

Strach i zemsta dla każdego, kto zdradził – to obiecuje Jon Bernthal jako Cole D. Walker. Ubisoft zachęca graczy do zapoznania się z tytułem publikując kilkanaście minut początku rozgrywki.

Ubisoft wiąże z Ghost Recon: Breakpoint duże nadzieje. Studio zapowiedziało, że gra będzie otrzymywać po premierze dużo darmowych dodatków i rozszerzeń, tak by gracze mogli nieprzerwanie cieszyć się wydarzeniami i wyzwaniami.

Dodatki zostaną podzielona na epizody, które mają ukazywać się co cztery miesiące. Każdy z nich ma gwarantować „wiele godzin” nowej zawartości i rozwijać opowiedzianą w podstawowej wersji Ghost Recon: Breakpoint fabułę.

Gra trafi do sprzedaży 4 października 2019 roku. Miesiąc wcześniej rozpoczną się testy beta - udział w nich będą mogli wziąć między innymi subskrybenci usługi Uplay+.

Zobacz także: 100 gier Ubisofta za darmo do 30 września w Uplay+

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.