Pogoda
26.09.2019 09:22

Wokalista Korn opowiada o uzależnieniu od gier dla dzieci

Jonathan Davis w nowym wywiadzie dla Rolling Stone opowiedział o swojej miłości do gier komputerowych.

jonathan davis
foto: shutterstock

Jonathan Davis nie pije, nie ćpa, nie chodzi na imprezy. Ma za to inne uzależnienie, którym są gry komputerowe. Jonathan tak bardzo kocha granie, że namówił kolegów z zespołu, aby wystąpili w popularnym MMORPG AdventureQuest 3D. Kilka dni temu Davis postanowił opowiedzieć o swojej miłości do gamingu dziennikarzom z Rolling Stone i wyjaśnić, jakie gry uwielbia najbardziej.

Korn
Korn
Przeczytaj także Korn zagra nowy utwór... w grze komputerowej [WIDEO]

Jonathan Davis, Spyro i Toy Story 3

Davis wyjawił, że jego ulubioną grą w trakcie touru jest Spyro. Granie w ten tytuł stało się rutyną muzyka w trakcie każdej trasy koncertowej, gdy ten chce wyluzować się po stresującym dniu albo odpocząć między występami. Davis nie ukrywa, że w trakcie tournée woli grać w gry "dla dzieci" takie jak Crash Bandicoot czy Toy Story 3.

"

Toy Story 3 jest zajebistą grą. Nadal w nią gram. Wyszła jakieś dziesięć lat temu, ale nadal jest kozacka. Kiedy się nudzę i mam ochotę się zapomnieć, idę robić ta małe pi****lone questy. To świetna zabawa. "

The Offspring
The Offspring
Przeczytaj także The Offspring koncertuje w grze World of Tanks [WIDEO]

Frontman Korna był bliski stworzenia własnej gry

Davis wyjawił również, że jego miłość do gier spowodowała, że na początku lat 2000. pracował nad własnym tytułem. Gra miała nosić tytuł Pop Scars i pokazywać walki między popularnymi muzykami, wśród których mieli znaleźć się m.in. jego znajomi z Limp Bizkit i Marilyn Manson.

"

Dogadałem największe gwiazdy rocka i popu. Robiłem to z jedną dużych gamingowych firm, ale nie byli w stanie znaleźć wystarczająco dużego zespołu i ostatecznie nic z tego nie wynikło. "

Davis postanowił wypowiedzieć się na temat trudności w niektórych tytułach, jako przykład dając Cupheada.

"

To jest k****sko trudne. Zabija radochę. Niektórzy lubią się męczyć, ale ja wolę się bawić. Nie, dajcie mi łatwy poziom ok? Chce tylko się dobrze bawić. "

- wyjaśnił muzyk. Dla Davisa mamy dobrą informację. Hideo Kojima wyjawił, że jego najnowsza gra będzie posiadała poziom "Bardzo Łatwy". Stworzony z myślą o graczach, którzy lubią dobre historie, a nie wyzwania.

Jeśli chcecie obejrzeć cały wywiad z muzykiem, sprawdźcie go poniżej.

Zobacz także:  Death Stranding dostanie bardzo łatwy poziom trudności, żeby gracze z Zachodu mogli go przejść

Na jakim poziomie trudności gracie?

Tagi: Korn Duperele