Pogoda
13.06.2019 15:31

Justin Bieber przyznał, że Tom Cruise "skopałby mu tyłek". Wycofał swoje wyzwanie

Tom Cruise został niedawno wyzwany przez Justina Biebera do walki w klatce zorganizowanej w ramach UFC. Wokalista jednak przemyślał sprawę i stwierdził, że nie chce stawać w szranki z gwiazdą kina akcji.

Justin Bieber przyznał, że Tom Cruise "skopałby mu tyłek". Wycofał swoje wyzwanie
foto: Paramount Pictures / Cruise Wagn/Collection Christophel/East News i Schmidt’s / Instagram / BEEM/Beem/East News

Na początku czerwca 2019 roku doszło do kuriozalnej sytuacji związanej z Justinem Bieberem i Tomem Cruisem. Wokalista wyzwał bowiem na Twitterze aktora do walki i powiedział mu, że jeżeli Cruise nie podniesie rękawicy, to nie pozwoli mu o tym już nigdy zapomnieć. Gwiazdor serii "Mission: Impossible" nawet się nie ustosunkował do "wyzwania" Biebera. Sam wokalista przemyślał natomiast po kilku dniach swoje zachowanie.

Justin Bieber jednak wycofał wyzwanie do Toma Cruise'a

Bieber został złapany przez reporterów plotkarskiego magazynu TMZ, którzy zapytali go o wyzwanie rzucone Tomowi Cruise'owi. Wokalista przyznał, że nieco go poniosło i wysłał tweeta pod wpływem emocji jako przypadkowe przemyślenie:

"

To był po prostu przypadkowy tweet, czasami robię takie rzeczy. Tom Cruise najprawdopodobniej skopałby mi tyłek. Musiałbym się naprawdę wziąć za siebie i wyrobić formę. On ma tą "ojcowską siłę". "

Tom Cruise
Tom Cruise
Przeczytaj także Tom Cruise będzie walczył z Justinem Bieberem w klatce? Wokalista rzucił mu wyzwanie

Cóż, należy go pochwalić za przemyślenie całej sytuacji i uświadomienie sobie, że prawdopodobnie nie miałby szans z Tomem Cruisem. Chociaż aktor jest starszy od Biebera o 31 lat, to i tak prawdopodobnie nie miałby żadnego problemu z wokalistą. Może następnym razem artysta wybierze sobie kogoś o podobnej kondycji fizycznej. 

Tagi: Tom Cruise