Pogoda
13.08.2019 13:37

Już dzisiaj Apex Legends z długo wyczekiwanym trybem!

Tryb, o który prosili fani, będzie dostępny dla graczy jedynie przez dwa tygodnie.

Apex legends selfie
źródło: materiały prasowe

Wiele osób zastanawiało się, kiedy Respawn Entertainement pozwoli w końcu fanom swojej gry spróbować się w walce "mano a mano". Od dzisiaj od godziny 19:00 będziecie mogli w końcu liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Właśnie wtedy ruszy możliwość przetestowania niedawno zapowiedzianego trybu solowego gry.

Niestety wersja dla pojedynczego gracza będzie dostępna tylko i wyłącznie testowo. I to jedynie przez najbliższe dwa tygodnie. "Solos" znikną z gry 27 sierpnia.

Ninja Tyler Blevins
Ninja Tyler Blevins
Przeczytaj także Milion dolarów za granie w grę. Tak EA promuje Apex Legends

Czy tryb solo w Apex Legends się sprawdzi?

Od początku twórcy gry podkreślali, że rozgrywka Apexa była tworzona z myślą o współpracy trzech graczy. W trakcie każdej gry gracze muszą wybierać postaci o zróżnicowanych umiejętnościach. W związku z tym często odpowiednia współpraca i dobrze dobrane postaci są istotniejsze niż same skillsy poszczególnych członków zespołu.

Nie wszyscy są więc przekonani, że Solos będzie sukcesem. Wielu graczy podkreśla, że niektóre postaci mogą stracić na "wybieralności". W końcu po co wybierać "support", gdy nie ma się kogo wspierać?

Gdyby jednak tryb ten był traktowany jako dodatek, w którym można testować nowe opcje do klasycznego trybu z Apexa? Być może wtedy takie pole testowe do "trójek" miałoby swoje miejsce w świecie tej gry.

Nie wiemy jeszcze, czy Solos będzie się pojawiać częściej w tytule EA. Twórcy podejmą decyzję po sprawdzeniu, jaką popularnością będzie cieszył się ten tryb w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Zobacz także:  SWAT zrobił nalot na dom nastoletniego mistrza w Fortnite

Który battle royal jest najlepszy?

Tagi: Gry