Pogoda
14.06.2020 11:42

KFC dołącza do świata gamingu. Oto KFConsole [WIDEO]

Dokładnie dzień po oficjalnym pokazie Playstation 5, KFC postanowiło dołączyć do konsolowej wojny między Microsoftem, Sony a Nintendo. Oto KFConsole.

KFC dołącza do świata gamingu. Oto KFConsole [WIDEO]
foto: shutterstock.com

Sieć restauracji zwana kiedyś Kentucky Fried Chicken pokazała właśnie swój nowy produkt należący do serii KFC Gaming, zwany KFConsole. Dosłownie dzień po premierowym pokazie Playstation 5, KFC postanowiło dołączyć do walki. Sama konsola jest sporym zaskoczeniem, ale oferuje rzecz, której żaden rywal nie ma - "komnatę na kurczaka", która pozwoli na przygotowanie posiłku w trakcie grania.

KFC zaprezentowało swoją własną konsolę

KFC Gaming zaprezentowało konsolę 12 czerwca, czyli dzień po pokazie Playstation 5. KFConsole, zgodnie z reprezentowaną marką, wygląda jak duży kubełek kurczaka, tylko z czerwonymi akcentami, przyciskiem włączania i stacją na dysk. Twórcy obiecują również obsługę "prawdziwego 4K" oraz gwarancję "120 FPS-ów". Prezentacje sprzętu od KFC możecie zobaczyć poniżej:

Crocsy przygotowały buty we współpracy z KFC. Pachną smażonym kurczakiem
Crocsy przygotowały buty we współpracy z KFC. Pachną smażonym kurczakiem
Przeczytaj także Crocsy przygotowały buty we współpracy z KFC. Pachną smażonym kurczakiem

Pokaz konsoli od KFC był oczywiście żartem, ale całkiem udanym, biorąc pod uwagę fakt, że w końcu widzieliśmy najnowsze konsole od Microsoftu i Sony. KFC Gaming jest natomiast prawdziwym kontem należącym do sieci restauracji, które ma ponad 100 tysięcy obserwujących i dość często udostępnia posty o grach (oczywiście związane z KFC).

Podczas pokazu pokazano również datę 12 listopada, więc być może KFC ma jakąś specjalną zapowiedź przygotowaną właśnie na tamten dzień. Nie spodziewalibyśmy się jednak premiery prawdziwej konsoli.

kfc
kfc
Przeczytaj także Kochasz skrzydełka? KFC rusza ze sprzedażą abonamentów dla największych fanów [WIDEO]

Czy KFC inwigiluje klientów?

Tagi: Newsy Playstation