Pogoda
04.07.2017 16:09

KFC przywróciło danie po roku molestowania o nie na Twitterze

Kropla drąży skałę - amator dania wycofanego z KFC tak długo umieszczał na Twitterze sieci restauracji wpisy domagające się jego przywrócenia, że fast food w końcu dał za wygraną.

KFC przywróciło danie po roku molestowania o nie na Twitterze
foto: Татьяна Цаголти, CC BY-SA 3.0

Taktyka Farhana - mieszkańca Singapuru - była prosta. Gdy tylko mógł, na pytania zadawane przez KFC na Twitterze odpowiadał dokładnie tak samo - domagał się ponownego wprowadzenia do menu dania o nazwie Hot Devil Drumlets.

Trzeba przyznać, że potrafił być w tym upierdliwy:

Ta historia miłości do dania ma swoje szczęśliwe zakończenie - KFC napisało do Farhana wiadomość o takiej treści:

foto: zrzut ekranu

Amator Hot Devil Drumlets będzie mógł cieszyć się swoim ulubionym daniem zanim trafi ono oficjalnie do menu - KFC zdecydowało się wysłać mu do domu przedpremierowy kubełek.

foto: zrzut ekranu

Farhan początkowo zareagował na rewelacje z dużą dozą nieufności - myślał, że to żart w wykonaniu jego znajomych. Sprawdził jednak konto, z którego otrzymał wiadomość i okazało się, że naprawdę należy do KFC.

Obdarowanie zapasami Hot Devil Drumlets potwierdził też oficjalnie rzecznik prasowy KFC:

"

W podziękowaniu za jego żarliwe wsparcie chcieliśmy, żeby jako pierwszy mógł spróbować powracające Hot Devil Drumlets. "

Nie wiadomo, czy któraś sieć fast foodów w Polsce zareagowałaby na uciążliwe wpisy internauty w podobny sposób - na razie musi nam wystarczyć świadomość, że rozmawiając z botem na Facebooku możemy złożyć zamówienie w Pizza Hut.

A Wam co udało się osiągnąć dzięki Twitterowi?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet