Kabaret sparodiował hity znanego reżysera w skeczu „Nowy film Patryka Vegety”

Natalia Hluzow
12.12.2017 14:25
Kabaret sparodiował hity znanego reżysera w skeczu „Nowy film Patryka Vegety” Fot. kadr z wideo

Nie od dziś Patryk Vega jest ulubieńcem polskiej publiczności. W różnych tego słowa znaczeniach. Tym razem twórcą „Botoksu” i nowych „Pitbulli” zainteresowali się kabareciarze.

Nowe wideo Kabaretu Skeczów Męczących jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych filmów na polskim Youtube. Powód? Jest nim temat, jaki panowie z grupy KSM postanowili poruszyć i sparodiować. Mowa oczywiście o niezwykle popularnych filmach Patryka Vegi, czyli „Botoksie” i dyptyku policyjnym potocznie nazywanym nowymi „Pitbullami”.

Filmy Vegi jednych zachwycają, innych bawią, jeszcze innych wprawiają w osłupienie i przyprawiają o mdłości. Przez część polskiego społeczeństwa uznawane są za najgorsze rodzime produkcje, przez innych – za nierozumiane kino zaangażowane. Czego by o nich nie mówić – budzą gigantyczne emocje i zarabiają olbrzymie pieniądze.

Kabaret Skeczów Męczących postanowił ten fakt wykorzystać i przygotować swoją parodię twórczości Vegi, w której odnajdziemy nie tylko odniesienia do „Botoxu” i „Pitbulli”, ale także do światowej klasyki kina i polskiej polityki. Fani kabareciarzy z Kielc zapewne dodatkowo docenią fakt, że w wideo pojawiają znane z ich skeczy postaci.

„Nowy film Patryka Vegety” to nie tylko parodia filmów znanego polskiego reżysera, ale przede wszystkim materiał promujący nową trasę Kabaretu Skeczów Męczących z okazji 15-lecia jego istnienia. Niezależnie więc od tego, jak oceniamy poziom prezentowanego poczucia humoru, panów z KSM na pewno warto pochwalić za zmysł marketingowy, który sprawił, że ich film znajduje się obecnie (12 grudnia 2017) w TOP10 filmów na Youtube w Polsce. Pozostaje tylko podziękować Patrykowi Krzemienieckiemu i wyruszać w trasę!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.