Kaczuszka czytająca komiksy o Kaczorze Donaldzie hitem internetu. Zobaczcie wideo

Kamil Kacperski
28.12.2018 12:01
Kaczuszka czytająca komiksy o Kaczorze Donaldzie hitem internetu. Zobaczcie wideo Fot. kadr z wideo

Francuski Disneyland opublikował krótką animację promującą swój park rozrywki, która zachęca nas do przeżywania magii i odnalezienia w sobie dziecka. Przy okazji pokazuje jedną z najładniejszych kaczuszek, jakie zobaczycie w życiu. 

W małych zwierzątkach jest coś, co powoduje, że naszą reakcją na nie jest "o, jaki słodziak!". Dokładnie tak poczujecie się oglądając krótką animację, której celem jest promocja Disneylandu w Paryżu. Wiemy, że jest to jedynie zabieg marketingowy, mający na celu przyciągnięcie nowych klientów do parku rozrywki, ale trzeba przyznać, że jest to świetnie zrobiona reklama. Za to marketingowcom Disneya należą się oklaski i sporo szacunku. 

Główną postacią wideo jest mała kaczuszka, która w pogoni za motylkiem odnajduje komiksy z Kaczorem Donaldem. Zwierzątko na przestrzeni kolejnych dni zapoznaje się z materiałami i stara się naśladować swojego nowego idola. Do tego dodajmy nastrojową muzykę, szczęśliwe zakończenie oraz slogan "Disneyland - miejsce, w którym magia staje się prawdziwa" i otrzymujemy prawdziwy wyciskacz łez. Brawo, twórcy reklamy Disneylandu - sprawiliście, że znowu coś poczuliśmy:

Disneyland i jedna z najlepszych reklam 2018 roku

Właściwie to nikogo nie powinno dziwić, że Disney potrafi przygotować reklamę łapiącą za serce - w końcu właściwie cały sukces imperium Myszki Miki jest oparty na wywoływaniu pozytywnych emocji wśród widzów i klientów. Nieważne, czy jest to nostalgia (aktorskie wersje starych bajek), czysta zabawa i rozbawienie (filmy z MCU), czy wzruszenie i szczęście, które ma w nas wywołać materiał z kaczuszką imitującą Kaczora Donalda. Jeżeli coś poczułeś w trakcie seansu, to znaczy, że zadanie zostało spełnione. 

A jeżeli w Waszych życiach brakuje małych słodkich zwierzątek, to zachęcamy do zobaczenia zwiastuna nowej wersji "Króla Lwa", w którym Simba jest jeszcze lwiątkiem. Jeżeli zaś lubicie bardziej niecodzienne stwory, to warto zapoznać się z serią wideo o Lucasie, The Spiderze, najładniejszym pajączku na całym świecie. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.