Kanye West nasikał na nagrodę Grammy [WIDEO]

17.09.2020 11:12
Kanye West nasikał na nagrodę Grammy [WIDEO] Fot. The Post And Courier/Associated Press/East News

"No one man should have all that power" rapował niegdyś Kanye West. I wygląda na to, że miał rację - raper niedawno opublikował wideo, na którym on (lub ktoś z jego bliskiego otoczenia) odlewa się na nagrodę Grammy.

Kanye nie jest już człowiekiem - stał się ikoną, postacią anime, symbolem niczym Batman. Od kilku lat wciąga świat w swoją mroczną, pokręconą fantazję, która kończy się tylko złamaniem serc fanów, ponieważ niektóre jego decyzje trudno w jakikolwiek sposób bronić. Startowanie do wyborów prezydenckich po prawie spóźnionej rejestracji, czy nazywanie swojej teściowej dyktatorem to tylko kilka z jego ostatnich absurdalnych pomysłów.

Kanye nasikał na nagrodę Grammy, a wideo wrzucił do sieci

Ostatnio Ye postanowił jeszcze bardziej pojechać po bandzie - zaledwie po kilku minutach od wrzucenia na swojego Twittera numeru telefonu do wydawcy Forbesa, którego nazwał "białym suprematystą", raper udostępnił niesmaczne wideo. Wspomniany film przedstawiał kogoś (przypuszczamy, że samego rapera), który oddaje mocz na nagrodę Grammy umieszczoną w toalecie. 

Przeczytaj także

Ostrzegamy - wideo jest niesmaczne (aczkolwiek nie widzimy na nim żadnych penisów, więc przynajmniej tyle dobrego). Zobaczycie je poniżej:

Kanye w trakcie swojej kariery zdobył 21 statuetek, więc poświęcenie jednej na takie wideo nie było chyba dla niego zbyt dużym kosztem. Pewne jest natomiast to, że kolejnej Grammy już nie dostanie. Jego dyskografię zamykają wydane w 2018 roku albumy "Jesus is King" oraz "Jesus is Born". W 2020 roku miał wyjść krążek "DONDA", ale jak widać Yeezus ma na głowie ważniejsze rzeczy.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.