Kanye i Kid Cudi stworzyli serial animowany. Zobaczcie zwiastun Kids See Ghosts

29.06.2020 12:48
Kanye i Kid Cudi stworzyli serial animowany. Zobaczcie zwiastun Kids See Ghosts Fot. Od lewej: Takashi Murakami, Kanye West, Kid Cudi; SplashNews.com/EAST NEWS

Ye i Cudi to jedni z najbardziej kreatywnych artystów działających obecnie w świecie popkultury. Teraz panowie zapowiedzieli swój kolejny projekt w postaci serialu animowanego inspirowanego ich krążkiem "Kids See Ghosts".

West i Cudi współpracują ze sobą dość blisko od 2008 roku. W tym czasie stworzyli wspólnie niezliczoną liczbę utworów, a także nagrali album jako zespół Kids See Ghosts. Początkowo ich debiutancki krążek miał być jedynie jednym z wielu krótkich albumów wydanych przez duet, ale rzeczywistość zweryfikowała te plany.

Kanye West i Kid Cudi stworzyli serial animowany

Na szczęście panowie postanowili powrócić do współpracy, ale w zupełnie inny sposób. Kid Cudi w piątek 26 czerwca poinformował na Twitterze, że niedługo odbędzie się premiera serialu animowanego "Kids See Ghosts", w którym głównymi bohaterami będą postaci znane z ich albumów. Kanye wcieli się w Miśka z okładki swojego albumu "Graduation", a Cudi udziela głosu Kid Foxowi. 

Przeczytaj także

Reżyserem "Kids See Ghosts" jest japoński artysta Takashi Murakami, który projektował okładki dla obydwóch panów, a także przygotował obraz zdobiący ich wspólne dzieło. West od wielu lat powtarza, że Murakami jest jednym z jego ulubionych twórców na całym świecie i stara się z nim współpracować, ile tylko się da. Zapowiedź tego eksplozywnego collabo zobaczycie poniżej:

Trzeba przyznać, że sam projekt prezentuje się ślicznie. Mamy jedynie nadzieję, że główne postaci będą miały później nieco więcej do powiedzenia. Na razie nie wiemy, w jakim formacie produkcja będzie udostępniona, ani też kiedy "Kids See Ghosts" zadebiutuje. Liczymy, że wraz z pojawieniem się serialu dostaniemy też muzyczną kontynuację zespołu Kanye i Cudiego. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.