Kanye i Kid Cudi stworzyli serial animowany. Zobaczcie zwiastun Kids See Ghosts

29.06.2020 12:48
Kanye i Kid Cudi stworzyli serial animowany. Zobaczcie zwiastun Kids See Ghosts Fot. Od lewej: Takashi Murakami, Kanye West, Kid Cudi; SplashNews.com/EAST NEWS

Ye i Cudi to jedni z najbardziej kreatywnych artystów działających obecnie w świecie popkultury. Teraz panowie zapowiedzieli swój kolejny projekt w postaci serialu animowanego inspirowanego ich krążkiem "Kids See Ghosts".

West i Cudi współpracują ze sobą dość blisko od 2008 roku. W tym czasie stworzyli wspólnie niezliczoną liczbę utworów, a także nagrali album jako zespół Kids See Ghosts. Początkowo ich debiutancki krążek miał być jedynie jednym z wielu krótkich albumów wydanych przez duet, ale rzeczywistość zweryfikowała te plany.

Kanye West i Kid Cudi stworzyli serial animowany

Na szczęście panowie postanowili powrócić do współpracy, ale w zupełnie inny sposób. Kid Cudi w piątek 26 czerwca poinformował na Twitterze, że niedługo odbędzie się premiera serialu animowanego "Kids See Ghosts", w którym głównymi bohaterami będą postaci znane z ich albumów. Kanye wcieli się w Miśka z okładki swojego albumu "Graduation", a Cudi udziela głosu Kid Foxowi. 

Przeczytaj także

Reżyserem "Kids See Ghosts" jest japoński artysta Takashi Murakami, który projektował okładki dla obydwóch panów, a także przygotował obraz zdobiący ich wspólne dzieło. West od wielu lat powtarza, że Murakami jest jednym z jego ulubionych twórców na całym świecie i stara się z nim współpracować, ile tylko się da. Zapowiedź tego eksplozywnego collabo zobaczycie poniżej:

Trzeba przyznać, że sam projekt prezentuje się ślicznie. Mamy jedynie nadzieję, że główne postaci będą miały później nieco więcej do powiedzenia. Na razie nie wiemy, w jakim formacie produkcja będzie udostępniona, ani też kiedy "Kids See Ghosts" zadebiutuje. Liczymy, że wraz z pojawieniem się serialu dostaniemy też muzyczną kontynuację zespołu Kanye i Cudiego. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.