Każdy może zobaczyć stream na żywo z inteligentnego wibratora

Michał Tomaszkiewicz
04.04.2017 10:56
Każdy może zobaczyć stream na żywo z inteligentnego wibratora Fot. materiały prasowe

Jak tak dalej pójdzie, to do uprawiania bezpiecznego seksu potrzebna będzie nie prezerwatywa, lecz firewall – szczególnie w przypadku urozmaicania pożycia inteligentnym wibratorem z wbudowaną kamerą, do którego można się włamać i do woli oglądać intymną transmisję.

Wynalazek nazywa się Svakom Siime Eye – za jedyne 249 dolarów można zaopatrzyć się w sekzabawkę, która nie tylko przyniesie miłe chwile, lecz także pokaże je na żywo i dogłębnie poprzez Wi-Fi, i to czy tego się chce, czy nie. Haker-podglądacz musi być tylko w zasięgu sieci bezprzewodowej.

Całość operacji zabiera tylko kilkanaście sekund – tyle potrzeba, żeby podglądacz mógł zanurzyć się w najintymniejszych chwilach przeżywanych przez sąsiadkę:

Jak to możliwe? Siime Eye tworzy własną sieć bezprzewodową – wystarczy się do niej podłączyć (a mało kto zmienia domyślną nazwę „Siime” i hasło, brzmiące „88888888”), żeby móc oglądać nadawany na żywo stream. Zadając sobie trochę więcej zachodu – co pokazano na powyższym filmie – można przejąć kontrolę nad sekzabawką i na przykład samemu decydować o włączeniu nadawania wideo.

Branża zajmująca się tworzenie inteligentnych i interaktywnych zabawek mających urozmaicać życie seksualne otrzymała wdzięczną nazwę teledidonics. Mimo dość młodego wieku pojawiły się już pierwsze afery – jak się okazało, twórcy sterowanego przez internet wibratora bez powiadamiania użytkowniczek zbierała i przetwarzała dane z wbudowanych czujników, dzięki czemu wiedziała, jaka stymulacja działa na użytkowniczkę i kiedy przeżywa orgazm.

Producent Ve-Wibe zdecydował się na ugodę – każda z klientek może otrzymać 10 000 dolarów odszkodowania, o ile tylko zdecyduje się podać publicznie swoje imię i nazwisko.

Wśród najciekawszych propozycji dla amatorów zdalnego seksu brylują jak na razie serwisy porno, które oferują między innymi usługę OCast, czyli przeniesienia ruchów języka z lizania ekranu na strategiczne części kobiecego ciała lub BlowCast - odtworzenie nagranej wcześniej sesji seksu oralnego przez gadżet nakładany na penisa.

Kamery sportowe dla aktywnych

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.