Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

17.06.2019 08:26
Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć Fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Aktor na przestrzeni swojej ponad 30-letniej kariery zdobył serca widzów kreacjami w "Matriksie", "Speedzie", czy "Johnie Wicku", a także swoją skromnością poza planami zdjęciowymi. Użytkownicy Twittera znaleźli natomiast kolejny powód miłości do Keanu Reevesa - artysta nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć. 

Keanu Reeves może spokojnie uznać rok 2019 jako jeden z najlepszych w swojej imponującej karierze - aktor wystąpił w hicie "John Wick 3", który zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie, a niecały miesiąc później został gwiazdą targów E3, gdy pojawił się na scenie, by promować grę "Cyberpunk 2077". Okazało się bowiem, że Reeves nie tylko wystąpi w produkcji, ale będzie też jednym z głównych bohaterów nowego dzieła studia CD Projekt RED.

Keanu Reeves nowym bohaterem internetu

Jakby tego było mało, fani aktora zauważyli również pewną ciekawą cechę Reevesa - okazało się bowiem, że aktor nie dotyka kobiet podczas robienia sobie wspólnych zdjęć. Nieważne, czy jest to pozowanie z fankami na dużych targach i konwentach, czy z gwiazdami pokroju Dolly Parton. Keanu Reeves ma zasadę, że nie narusza przestrzeni osobistej kobiet, co spotkało się z ogromnym poklaskiem wśród jego wielbicieli. Oto kilka reakcji na to nietypowe odkrycie:

Keanu zawsze był wspaniały. Jest tak skromny i pełen szacunku dla innych. To nie jest typowy celebryta - nie chwali się swoją sławą. Uwielbiam to!

Nie wydaje mi się, że w teorii objęcie kogoś, kto prosi cię o zdjęcie byłoby niegrzeczne. Ale podjęcie decyzji o tym, by szanować ich personalną przestrzeń jest sprytne, ponieważ pokazuje jego wrażliwość i rozwagę.

Przeczytaj także

Inny użytkownik Twittera stwierdził zaś, że Keanu Reeves "nie zamierza ryzykować" w nawiązaniu do licznych oskarżeń o molestowanie seksualne, które pojawiły się w branży filmowej na przestrzeni kilku lat:

Jak widzimy, oryginalny post zamieszczony przez użytkownika KemziLimzi okazał się być viralem, zdobywając ponad 400 tysięcy polubień i 83 tysiące podań dalej, więc opinię na temat sprytu, a jednocześnie wrażliwości Keanu Reevesa podziela wiele osób.

Cyberpunk 2077 - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy - Keanu Reevesa możemy oglądać obecnie w "Johnie Wicku 3", który zadebiutował na ekranach kin 17 maja 2019 roku. Aktora zobaczymy również w nadchodzącym "Cyberpunku 2077". Gra CD Projekt RED pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku i już teraz jest dostępna w przedsprzedaży. Produkcja trafi na pecety oraz konsole Xbox One i Playstation 4.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.