Pogoda
17.06.2019 08:26

Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

Aktor na przestrzeni swojej ponad 30-letniej kariery zdobył serca widzów kreacjami w "Matriksie", "Speedzie", czy "Johnie Wicku", a także swoją skromnością poza planami zdjęciowymi. Użytkownicy Twittera znaleźli natomiast kolejny powód miłości do Keanu Reevesa - artysta nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć. 

Keanu Reeves
foto: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Keanu Reeves może spokojnie uznać rok 2019 jako jeden z najlepszych w swojej imponującej karierze - aktor wystąpił w hicie "John Wick 3", który zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie, a niecały miesiąc później został gwiazdą targów E3, gdy pojawił się na scenie, by promować grę "Cyberpunk 2077". Okazało się bowiem, że Reeves nie tylko wystąpi w produkcji, ale będzie też jednym z głównych bohaterów nowego dzieła studia CD Projekt RED.

Keanu Reeves nowym bohaterem internetu

Jakby tego było mało, fani aktora zauważyli również pewną ciekawą cechę Reevesa - okazało się bowiem, że aktor nie dotyka kobiet podczas robienia sobie wspólnych zdjęć. Nieważne, czy jest to pozowanie z fankami na dużych targach i konwentach, czy z gwiazdami pokroju Dolly Parton. Keanu Reeves ma zasadę, że nie narusza przestrzeni osobistej kobiet, co spotkało się z ogromnym poklaskiem wśród jego wielbicieli. Oto kilka reakcji na to nietypowe odkrycie:

"

Keanu zawsze był wspaniały. Jest tak skromny i pełen szacunku dla innych. To nie jest typowy celebryta - nie chwali się swoją sławą. Uwielbiam to! "

"

Nie wydaje mi się, że w teorii objęcie kogoś, kto prosi cię o zdjęcie byłoby niegrzeczne. Ale podjęcie decyzji o tym, by szanować ich personalną przestrzeń jest sprytne, ponieważ pokazuje jego wrażliwość i rozwagę. "

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Inny użytkownik Twittera stwierdził zaś, że Keanu Reeves "nie zamierza ryzykować" w nawiązaniu do licznych oskarżeń o molestowanie seksualne, które pojawiły się w branży filmowej na przestrzeni kilku lat:

Jak widzimy, oryginalny post zamieszczony przez użytkownika KemziLimzi okazał się być viralem, zdobywając ponad 400 tysięcy polubień i 83 tysiące podań dalej, więc opinię na temat sprytu, a jednocześnie wrażliwości Keanu Reevesa podziela wiele osób.

Cyberpunk 2077 - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy - Keanu Reevesa możemy oglądać obecnie w "Johnie Wicku 3", który zadebiutował na ekranach kin 17 maja 2019 roku. Aktora zobaczymy również w nadchodzącym "Cyberpunku 2077". Gra CD Projekt RED pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku i już teraz jest dostępna w przedsprzedaży. Produkcja trafi na pecety oraz konsole Xbox One i Playstation 4.

Tagi: News Matrix Cyberpunk 2077 Keanu Reeves